Raporda Evet/Hayır

Merhaba arkadaşlar
benim sorunum rapor sayfasında evet/hayır etrafında çıkan kutucuk ben bu kutucukların çıkmasını istemiyorum. Zira bu raporu matbu evrak üzerine bastığımdan orada bulunan kutucuklarla uyumsuz oluyor ve ortaya çirkin bir görüntü çıkıyor. Bu kutucukların çıkmamasını sağlayacak bir çözüm var mı?
Şimdiden teşekkürler. Herkese...

Excel Vers. ve Dili
office 2003 ve 2007
tasarım modunda raporu açıp ayrıntılar kısmından istediğin düzenlemeyi yapabilirsin

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın akarayilan,

Kutucukları istemediğinizi yazdınız da ne istediğinizi yazmadınız. Neyin görünmesini istiyorsunuz?

İyi çalışmalar:)

Raporda Evet Hayır

rapor çıktısı aldığımda onay kutusunun içindeki işaretin olmasını ancak etrafında bulunan çervenin olmamasını istiyorum. Ekli dosyamdaki resim dahi iyi anlatır sanırım anlatmak istediğimi ilginize teşekkürler. Kusura bakmayın internet hızımda problem olduğundan dosyamı yükleyemedim.

Excel Vers. ve Dili
2003
Çözüm

Sanırım ruhsat yazma ve ek1 programı yapıyorsun ekini gönderirsen yardımcı olabilirim ben deneme adında bir dosya yaptım istediğin gibi olmuş mu

Excel Vers. ve Dili
2000 türkçe
ben emlak prg yapmaya çalıştım bir kaç yerde takıldım mesela rapor ve yazıcı çıktı arama kiterine göre arayıp yaıcıdan çıkartacak ( semt ) , ( satış fiyat aralığı ) gibi bulup raporluycak.. birde sifreyi beceremedim. Yardım edecek yokmu.

Teşekkürler