Raporda Otomatik sıra no

Excel Vers. ve Dili
2003 Türkçe
anasınıfı öğrenci takip programında öğretmenine göre öğrenci listesi alıyorum. Bu raporda SIRANO, ÖĞRENCİADI, CİNSİYETİ BİLGİLERİ BULUNMAKTADIR.
Ama bu raporda sıra numarası doğal olarak 1,2,3 değilde otomatik sayıdaki nosu neyse o şekilde RAPORDA ÇIKıyor. Ben bu raporda sıra no diye ritmik bir şekilde artan metin kutusu oluşturmak istiyorum ama bir türlü başaramadım.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

yanlış anlamayın ama bu soru bu forumda çok soruldu ve ben biliyorum sayın modalı en az 3 kere örnekli yanıt verdi. araştırma yaparsanız bulabilirsiniz.

Excel Vers. ve Dili
2003 Türkçe
bu konuyu bütün forumlar içinde aradım ama bulamadım. Belki de benim forumda geçen yakın konular içinde özümsemem gereken bilgi var ama maalesef çözemedim. Bu problem konusunda takıldım kaldım, bir türlü taslaktan çıkaramadım dosyayı. Benim istediğim öğretmen ismine göre seçtiğimde oluşan raporda sıra no metin kutusunun 1,2,3... gibi ilerlemesi.

Son düzenleme:
raporda ayrıntı kısmında baştarafa metinkutusu elke denetime =1 yaz geçerli toplama grup üzerindeyi işaretle.

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
haklısınız

sayın GKMER çok haklısınız ama sordugumuz soruya başlık yazarken soruya göre başlık yazmıyoruz dolayısı ile soru başka başlık başka aynı soruyu bende sormuştum aynı cevabı bende aldım kızmadım hatamı aradım ama bana cevap veren arkadaş aynen sizin gibi detaylı olarak soruyu cevapladı özellik kısmında neler yapmam gerektiğini açıklayıcı bir şekilde yazmış sagolsun teşekkür ederim bende resimli bir örnegini iliştirdim aslında tekrar tekrar dosya göndermek formda kirlilik yaratıyor ama dediğim gibi başlık soruya göre olmalı hepinize saygılar kolay gelsin daha önce ki sayfa bu linkte detaylı verildi http://www.excel.web.tr/showthread.php?t=27332 raoprda otomatik sırano yazsın başlığı altında ama arama yerinden arama alışkanlıgımız yok çok kolaylık arama yapmak

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
2003 Türkçe
Problemim çözüldü. Bir adım daha atmama yardımcı oldunuz.İLGİNİZ ve SABRINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER sayın GKMER ve SİMENDİFER.