Raporlama hakkında

Arkadaşlar Access de yeniyim. Yapmış olduğum raporda her kişiyi ayrı ayrı rapor olarak düzenlemek istiyorum. Mesala 1 numaralı kayıt ayrı rapor, 2 numaralı ayrı rapor şeklinde olması gerekiyor. 2 adet tablo yaptım. Teki ana bilgilerin (ad soyad falan), diğeri her kişinin gitmiş olduğu yer. Basit bir tablo ve ilişki olayı. Benim istediğim her kişi için ayrı rapor çıktısı ve kişinin gittiği yerlerin raporda gözükmesi. Umarım anlatabilmişimdir.

2. sorum: kişinin gittiği yerde sadece benim seçtiğim yerlerdekilerin rapora işlenmesini ve seçmedikleriminde ayrı raporlanmasını istiyorum. Bu ikisinin de ayrı ayrı düğmede olması gerekiyor.

3. sorum: kişinin gittiği yerleri ayrı bir yerde tek hücre içerisinde tek tek yazılmasını istiyorum

Yardımlarınınz için teşekkür ederim

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın ramazan yurt

Lütfen örnek ekleyin. Bu işler tarifle olmuyor.

İyi çalışmalar

Sayın ramazan yurt

Lütfen örnek ekleyin. Bu işler tarifle olmuyor.

İyi çalışmalar
olayı çözdüm. kusura bakmayın. adliyede çalıştığım için internette çok kısıtlama var. o yüzden dosya ekleyemiyorum.

raporla ilgili başka bir sorum olacak. ad kısmını rapora ekledim ama bazı adlar uzun bazı adlar kısa oluyor. şimdi adlar kısa olunca raporda baya bir boşluk gözüküyor. bunu çözme ihtilamilimiz var mı.

diğer sorum: bir tabloda 30-40 tane mahkeme ismi yazıyor. aralarında ağır ve ticaret yazanlarda raporda başlığın .......ağır ceza mahkemesi den sonra başkanlığına yazmasını eğer yoksa diğer mahkemeler için direk mahkemesine diye yazdırma olayı mümkün mü? ayrıca noterlik dediğimde raporda başlık ....başsavcılığı'na (noterlik) diye yazdırma mümkün mü?

teşekkürler

sayın ramazanyurt, istedikleriniz sorgularla ve raporlar üzerinde yapılabilir, ancak sayın modalının söylediği gibi küçükte olsa bir örnek eklemeniz halinde istediklerinize daha çabuk ulaşacağınızı tahmin ediyorum
iyi çalışmalar