Raporlama sorunu

Excel Vers. ve Dili
2007-Türkçe
Arkadaşlar benim burada yapmak istediğim form1 üzerindeki açılan kutulara kriterler vererek ve alt taraftaki komut düğmesine bastığımda da üst tarafta verilmiş olan kriterlere uygun raporu getirmesi. Buradaki ayrıntı form1 üzerinde lokasyon kısmına tümü dediğimizde açılan rapor sayfasında bütün lokasyonların ayrı ayrı satış rakamları, bölüm koduna krıter verip ve diğer açılan kutulara tümü dediğimizde alt formda listelenen ürünleride lokasyon lokasyon ve diğer kırılımlara göre listelemesini istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
rapor

tümü secildiğinde raporda görünmüyor bir onu yapamadım vaktim olmadıgından bakın bakalım istediğiniz gibi olmuşmu

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
2007-Türkçe
Öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. Ama benim olmasını istediğim şekli form1 üst tarafta verilen kriterler dahilinde raporda toplam sonuçlara ulaşabilmek oraya ürün getirmek çok önemli değil. örneğin lokasyon yeşilbayır bölüm kodu kristal yağları ve diğer kriterler tümü olarak şeçilmiş ise kristal yağlarına ait
satış miktarı satış Tl'si
ay çiçek yağı = 100 adet 1000tl
Zeytin yağı = 50 adet 750tl
Bitkisel yağlar = 10 adet 100tl şeklinde
eğer lokasyon kriteri tümü olarak seçildiğinde ise

1 - Yeşilbayır lokasyonu kristal yağları satışı

Bitkisel yağlar = 10 adet 100tl şeklinde

2 - Üreğil lokasyonu kristal yağları satışı

Bitkisel yağlar = 10 adet 100tl şeklinde olacak şekilde kurgulamak gerekiyor. Ve bunu komut düğmesine bastığımızda kullanıcıya bir şey sormadan direkt olarak ekrana getirebilirmi.

Excel Vers. ve Dili
2007-Türkçe
Arkadaşlar yada bu projeyi nasıl yapılandırmam gerekir ki bu şekilde sonuçlara ulaşabileyim ?

Excel Vers. ve Dili
2007-Türkçe
Arkadaşlar bu konu ile fikri olan yokmu lütfen en azından yol tarifinde bulunsanız.