Raporlamada sıra no.su vermek

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - Türkçe
Merhaba;

Ekli çalışmamdaki, Rapor1' de raporlanan müşteriye ait hesap hareketlerinin 1.den başlamak üzere sıra no.su verdirilmesi.

(Sıra no.alanını raporun dayandığı sorguda mı, yoksa direk raporda mı uygulanacağı ve ne şekilde deyim olacağını yapamadım.)

İlgilenenlere şimdiden teşekkürler.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - Türkçe
Sayın ripek;

İlginize teşekkürler.

Sayın hozzeybek;

Yine tam profesyonelce çözüm.
Demek: =1.

Çok teşekkür ediyorum.

Selam ve saygılarımla.

Excel Vers. ve Dili
2002 türkçe
Teşekkür etmeden geçemiyeceğim;

Aklımdan hiç geçmeyen fakat görünce ne güzel bir konuymuş dediğim bu çok güzel konuyu sayenizde öğrendiğim için Sn ripek'e, Sn kucuksengun'e, Sn hozzeybek'e ve emeği geçen diğer bütün arkadaşlara teşekkür ederim.
Saygılar, İyi Çalışmalar.

assenucler

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 TR 64 Windows 11 Home Single Language x64 TR
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
29-05-2025
Bir rica.

Sn. kucuksengun,

Sitedeki arkadaşların katkılarıyla da olsa, büyük bir azimle çok nefis bir program hazırladığınız için sizi tebrik ederim.

Yukarıdaki programı indirdikten sonra formdaki pencerenin alt kısmındaki menülere tıkladığımda, ilgili makroların olmadığına ilişkin aşağıdaki iletileri alıyorum. Acaba makro komutları olan örneği yüklemeniz mümkün mü?

Teşekkürler ve başarılar.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - Türkçe
Sn. kucuksengun,

Sitedeki arkadaşların katkılarıyla da olsa, büyük bir azimle çok nefis bir program hazırladığınız için sizi tebrik ederim.

Yukarıdaki programı indirdikten sonra formdaki pencerenin alt kısmındaki menülere tıkladığımda, ilgili makroların olmadığına ilişkin aşağıdaki iletileri alıyorum. Acaba makro komutları olan örneği yüklemeniz mümkün mü?

Teşekkürler ve başarılar.
http://www.excel.web.tr/showthread.php?t=37714

Linkinde programın tamamı var.

Fakat birkaç eksiklik ve hatalar vardı.

Düzeltilip, yeni ilaveler ile yakında programın son şeklini foruma koyacağım.

Saygılarımla.