Raporu pdf yapıp mail göndermede problem yaşıyorum :(

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - English
Access 2003 - English
Teklif oluşturmak için yaptığım uygulamamda form'a eklediğim butona tıkladığımda geçerli kayıtın raporunu pdf olarak e-mail göndermek istiyorum. Buraya kadar tamam ancak butona tıkladığımda bütün kayıtları pdf 'e çeviriyor. Butona eklediğim kod şu;

DoCmd.SendObject acReport, "Teklif", "PDFFormat(*.pdf)", "xxx.yyy@gmail.com", "", "", "Özel Takım Fiyat Teklifimiz", "Merhaba, Teklifimiz ekte bilgilerinize sunulmuştur. Saygılarımızla,", True, ""

Kodda nasıl bir değişiklik yapmalıyım acaba ki butona tıkladığımda ilgili kaydı pdf yapsın?
Access dosyasını ekledim.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

akd

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2003
ben bu şekilde kulanıyorum, gönderecegim raporun adı "CariYaz" seninin adı neyse bunun yerine onu yaz...
'yoll = CurrentProject.Path & "\MEALLER\" & Me.FirmaAdi & Format$(Date, "_dd.mm.yyyy") & ".pdf"
'DoCmd.OutputTo acOutputReport, "CariYaz", acFormatPDF, yoll _
, False, , , acExportQualityScreen

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - English
Access 2003 - English
Merhaba,
Yanıtınız için teşekkürler, ancak olmadı malesef. Çalıştıramadım. Yine tüm sayfaları pdf'e çevirdi ve akabinde ekteki hata mesajını veriyor.

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - English
Access 2003 - English
Teklif oluşturmak için yaptığım uygulamamda form'a eklediğim butona tıkladığımda geçerli kayıtın raporunu pdf olarak e-mail göndermek istiyorum. Buraya kadar tamam ancak butona tıkladığımda bütün kayıtları pdf 'e çeviriyor. Butona eklediğim kod şu;

DoCmd.SendObject acReport, "Teklif", "PDFFormat(*.pdf)", "xxx.yyy@gmail.com", "", "", "Özel Takım Fiyat Teklifimiz", "Merhaba, Teklifimiz ekte bilgilerinize sunulmuştur. Saygılarımızla,", True, ""

Kodda nasıl bir değişiklik yapmalıyım acaba ki butona tıkladığımda ilgili kaydı pdf yapsın?
Access dosyasını ekledim.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

akd

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2003
Önce kayıtların satırına bir onay alanı eklemelisin, sonra bir sorgu yapıp, onaylı kayıtları göster komutunu vermelisin, yani onay alanının sorgudaki şartına -1 tanımlamasını yapmalısın,
daha sonra bu sorguyu gönderirsen tanımlamış olduğun kayıtlar gidecektir,
ben böyle yapıyorum...