Resİm Ekleme Kod Hatasi

Excel Vers. ve Dili
EXCEL
Degerli excel forum dostları sizin gibi özel yardımlaşmayı seven cana yakın ve bu formu bize kazandaran bize yardımlarını esigemeyen üsdatlarımıza ne kadar teşekkür etsek ne kadar minnet duysak emin olun azdır.bende accesde sizin gibi yeniyim,ama üsdatların prejelerini inceleyerek yeni yeni inanılmaz güzel şeyler ögreniyorum.bende arkadaşlar gibi accesde bir personel bilgi formu hazırlamaya çalışarak kendimi sayenizde geliştirmeye çalışıyorum,resim ekleme konusunda bir çok örnek var ama defalarca bire bir kodları uygulmaya çalışmama rağmen bir türlü resim eklemeyi başaramadım.resim ekleme tuşuna bastığımda bir kod hatası veriyor ama kodları yeni yeni ögreniğim için anlayamadım.tool menüsundeki refarans kodları da bire bir aynı yaptım ama düzelmedi lütfen bana bu konuda yardımcı olup örneği inceleyip düzelte bilirmisiniz ve nerede hata yaptığımı söylerseniz çok sevinirim simdiden çok teşekkür ederim.
Sizi yormassam eğer birde bu kişi bilgileri ile ek yardıcı bilgileri nasıl ilişkilendire biliriz yani kişi bilgilerinde ahmet olduğu zaman ek bilgilere tıkladığım zaman Ahmet'e ait bilgilerin olmasını istiyorum ben bir çok kez dememe rağmen düzeltemedim yardımcı olan tüm arkadşlara sonsuz sayğılar.

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın MARS3863,

getFileName alt yordamında

Kod:
Me![Ad].SetFocus
satırını

Kod:
Me![ADI].SetFocus
olarak değiştirin.

İyi çalışmalar:)

Excel Vers. ve Dili
access
Sayın MARS3863
yardımcı olmak amacı ile aşağıdaki dosyayı inceleyiniz
Kolay gelsin

Excel Vers. ve Dili
EXCEL
Sayın üsdadım inanın sizi yormak istemezdim.forumdaki örnekleri inceledim ama benimki bir hata koduna rastlamadım için yardım talebinde bulundum ve sizden başka hiç bir arkadaşımız yardımcı olamadı size inanın ne kadar çok teşekkür etsek sizin dostluğunuzu yardım severliğinizi kelimelerle anlatmak inanın çok zor.cevap yazdığınız için ayrıca çok teşekkür ederim dediğiniz gibi yaptım ama hala run-time errör 2221 metin düzenlemeyeek kadar uzun hatası veriyor ve kod sayfasında bu kodu gösteriyor Me![ImagePath].Text = fileName sanırım dosya ismini yazısı ile ilgili bir sorun ama nasıl düzelteceğimi bilemedim vaktin olursa örneğe bakabilirsen çok sevirim allah seni forumumuzdan başımızdan eksik etmesin.

Excel Vers. ve Dili
EXCEL
sayın Celoy yardım severliğin için sağol ama dosyayı göremiyorum acaba eklememiş olabilirmisin yoksa sayfamı göstermiyor?

Excel Vers. ve Dili
access
3 nolu mesajda ek var onu inceleyiniz,gözüküyor
ben görüyorum

Excel Vers. ve Dili
EXCEL
bu kodda hata veriyor metin düzenlenemeyecek kadar uzun iletisi çıkıyor sebebini bilen bir arkadaş yardımcı olabilirse sevinirim arkadaşlar

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
kişi bilgi formu tablosundaki photo alanının metin karekter uzunluğunu 50 den 255 e çıkar sanırım olur.
iyi çalışmalar.

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
dediğim gibi

photo alanının metin karekter uzunluğunu 255 olarak ayarlayınca hata vermiyor.