Sabit satır saylı rapor hazırlamak

Arkadaşlar benim sorunum şu:Şahıslara göre grupladığım bir rapor hazırladım.Burada şahıslara yapılan satışlar ayrı sayfalarda gözüküyor.Kimine 1 kimine 23 satış yapılmış olabiliyor.Benim yapmak istediğim her sayfada 20 satır olsun 1 kayıt olsa bile diğer boş satırlarda yine çizgiler olsun.Yardımcı olursanız sevinirim

Sevgili iÇetiner veritabanım 560 mb ve biraz karışık.Özetle yapmak istediğim Sayfada 1 tane veri olsada 20 tane veri olsada raporun her sayfasında 20 tane çizgi çizdirmek.1 veri olsada allt satıra 19 tane çizgi çizdilmeli, 12 veri olsa alta 8 çizgi çizdirilmeli.Çok kısa sürede bu sorunu aşmalıyım umarım derdimi anlatabilmişimdir.Yardımlarını bekliyorum

Sevgili İçetiner Bir gündür hiç ayrılmadan foruma yazacağın cevabı bekliyorum.Umarım çok bekletmeden bu sorunu halledersin.Hafta sonuna yetiştirmeliyim.İnşallah sıkmıyorumdur.saygılarımla

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın Ziraatçı26

Hafta içinde sorunuzu görmüştim ancak bakmaya fırsat olmadı. Kısmet bugüneymiş.Umarım İşinizi görürü.

Problemi raporun ayrıntılar kısmının özelliklerinden yüksekliği deneme yanılmayla 20 satır görünene kadar değiştirerek çözdüm.
İyi çalışmalar.

çok teşekkür ederim içetiner.Allah razı olsun