Satırları hizalayamıyorum!?

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 ingilizce
Değerli arkadaşlar,
Biraz garip gelebilir ama benim sorunum "Word" ile. Sanırım Word Forum diye bir bölümümüz yok biliyorum. Ama benim sıkıntım ekteki dizeleri aynı hizaya sokamamak. Bana yardımcı olabilirseniz çok memnun olacağım. Şimdiden yardımınız için teşekkür etmek istiyorum.

Saygılarımla
Uluç

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
biraz daha ayrıntılı yazarsanız ya da ekteki listede kırmızı le istidğiniz şeyi belirtirseniz yardımcı olabilirim.
eğer yapabilirseniz exel de deneyin.
exel de olmaz olmaz.

Seyit Tiken

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Excel : 2010
Sayfanın üst kısmında değişik hizalamalar için çizgili ikonlar mevcut. Eğer bulunduğu yerde değil ise; "Özelleştir"den bulup ilgili yere götürün.

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 ingilizce
Hizalamak istiyorum olmuyor

Şimdi şöyle bu ekteki dosyada işaretlediğim yerlerdeki satırlar alt alta aynı hizaya bir türlü gelemiyor. Ne space ne tab ile, hiç bir şekilde ayarlayamadım arkadaşlar bu nasıl bu halde oluyor anlayamadım. Meseleyi anlatabildin mi bilemiyorum. Şimdi yazdığınız cevaplardan bir bakacam bir şey bulabilir miyim çözebilirmiyim. Ama çözerseniz bana tekrar bu belgeden dönebilirseniz düzelterek çok müteşekkir olacağım.

Teşekkür ederim
Saygılarımla

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 ingilizce
RE: Word'de alt alta satır hizalamada problem

Arkadaşlar tekrar işaretleyip problemi size gönderiyorum. İşaretli yerde noktalı virgül ve sonrasındaki satırları alt alta bir türlü hizalayamadım.....

Uluç

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 ingilizce
Ctrl+TAb çözdü konuyu

Sayın Seyit Tiken, gerçekten harika. Yardımınız için teşekkür ederim. Konu çözüldü. Hizaya geldiler. Çok basit ama çok değerli bir bilgi.

Her türlü işnizde kolaylıklar dilerim. İşiniz rast gitsin....