say2000i UYUMLU MAAŞ PROGRAMI

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Sn nesevdi2000

Bu başlık soru sormak için değil, örnek uygulamaları eklemek içindir. Dolayısıyla bu sorunuzu "diğer" veya "diğer excel soruları" başlığında sorabilirsiniz. Ben daha önceki başlığınızıda ilgili yere taşımıştım.

SAY2000

Sayın AİRBORNE bu başlığı bende takip ediyorum. Galiba elinizde çeşitli kurumlara ait maaş sistemimi var acaba, eğer böyle ise ben bir adet Adliye için isteyebilirmiyim, (sanki bir kg şeker ister gibi) Çünki bu sistem inanki içinden çıkılmaz bir sistem bana göre. Emeğiniz için teşekkür ederim.

nesevdi elimde meb için bordro programı var . bende meb ciyim ama bana biraz süre verirsen mail adresine atabilirim. ödeme emri belgesi hata veriyor. en kısa zamanda mail adresini verirsen gönderirim. say2000i ile bire bir uyumlu

SAY2000

<yildiz_ilyas@hotmail.com> mail adresim ilginize ve yardımlarınıza teşekkür ederim. :arkadas:

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 Türkçe
Maaş Proğramı

Osmaniye.meb.gov.tr adresinde güzel bir maaş proğramı var. Yüzlerce okul ve diğer kamu kuruluşları kullanıyor. 2000 yılından beri sürekli güncelleniyor. Açıklamalı, kullanımı ve versiyon yenilemesi kolay. Tavsiye ederim.

Aşağıya ekliyorum.