Seçili Tabloya göre Grafik Değişsin.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007 - Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
16-09-2021
Selam arkadaşlar,

2 ayrı tablo mevcut.(daha fazlada olabilir) Açılır Listeden bu iki tablo isminden birini seçtiğim zaman grafiğin seçili tablonun değerlerini göre otomatik olarak değişmesini yapmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim.

Ekte örnek dosya mevcuttur bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlara çok teşekkürler.

Hürmetler.

Ekli dosyalar

Merhum İdris SERDAR

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Excel, 365 - İngilizce
Selam arkadaşlar,

2 ayrı tablo mevcut.(daha fazlada olabilir) Açılır Listeden bu iki tablo isminden birini seçtiğim zaman grafiğin seçili tablonun değerlerini göre otomatik olarak değişmesini yapmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim.

Ekte örnek dosya mevcuttur bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlara çok teşekkürler.

Hürmetler.
Dosyanız ekte.

.

Ekli dosyalar

Merhum İdris SERDAR

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Excel, 365 - İngilizce
Sayın starmetin,

Yukarıda verdiğim çözüm oldu mu, olmadı mı?

Uğraşıp yapıyoruz. Arkasından da merak ediyoruz, sadece...

Teşekkür mü? Hayır kalsın istemiyorum... Sadece bir geri dönüş...

.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007 - Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
16-09-2021
Üstadlar yardımlarınız için öncelikle çok teşekkürler.

Sn: Yurttaş tabikii çok teşekkürler yalnızca bende kendi tabloma uyarlamaya çalışıyordum sizin kadar hızlı olamıyorum , mesala Dolaylı formülüne uygulayana kadar biraz uğraştım "ctrl+shift ve enter" tuşuna basmam gerekiyormuş zar zor buldum ve şu anda grafikte de değer sonucu olarak #yok verenlerin olanların grafikte görünmemesi için uğraşıyorum bu tarz takıldığım yer olursa (muhakkak ki oluacaktır diye tahmin ediyordum) tekrar tekrar soru sorup bunaltı vermemek için teşekkürlerimle birlikte takıldığım yerleri de soracaktım.

Hürmetler...

Excel Vers. ve Dili
Office 2007
O küçük kutucuğu nasıl eklediğinizi merak ediyorum. Benimde çok işime yarayacak bir şey fakat bilmiyorum.:(