Şifre Kırmak

Arkadaşlar Belki yanlış yerde actım bu konuyu ama kusura bakmasın..
Ben 2000 Yılında yapmış oldugum seneryolu bir excel tablosuna şifre koymuştum. O zaman 97 Excell vardı.. Şimdi ben bunu acamıyorum şifre hatası veriyor. Bu excel tablosu ne içeriyordu onu acıklayayım bir sigorta şirketinin internet üzerinden verdiği fiyatı aynısını veriyordu seneryo üzerine kurulu.. Ben bu şifreyi kırmam lazım arkadaşlar bana yardım ederseniz sevinirim...

Not : Passware bende kurulu ama şifreyi tarayarak kırmaya calışıyor ve denedim kıramadı..

Şimdiden teşekkürler

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Sn OZAVSAROGLU

Siz forumda yeni olduğunuzdan dolayı şifre kırma ile ilgili konuların bu forumda yeri olmadığını ve cevaplanmadığını (sayfa koruma hariç) bilemeyebilirsiniz. Ama Sn Bahadır'ın bilmemesini açıkçası çok yadırgadım.

Excel Vers. ve Dili
Office 2003
şifre

Sayın Leventm Böyle bi durum bizim başımıza geldiğinde ne yapmamız lazım dosyayı size mi göndereceğiz? Sonuçta sitede şifre kırma ile ilgili yapılanları etik bulmadığınız kesin

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Böyle bir durumda özel mesaj yolu her zaman açıktır, istediğiniz kimseye mesaj gönderebilirsiniz.

leventm' Alıntı:
Sn OZAVSAROGLU

Siz forumda yeni olduğunuzdan dolayı şifre kırma ile ilgili konuların bu forumda yeri olmadığını ve cevaplanmadığını (sayfa koruma hariç) bilemeyebilirsiniz. Ama Sn Bahadır'ın bilmemesini açıkçası çok yadırgadım.
EVET BU FORUMDA YENİYİM BEN..
KÖTÜ BİR AMAÇ İÇİN ŞİFRE KIRILMASI İLE İLGİLİ
BİR SORUNUM YOK. BU EXCEL ÇALIŞMASINI BEN YAPMIŞTIM.SANIRIM ESKİ SÜRÜMDE YAPILDIGINDAN KAYNAKLANDIĞINI SANIYORUM. SAOLSUN ARKADAŞLAR BENDEN MAİL YOLUYLA İSTEDİLER BAKALIM EXCEL TABLOSUNUN İÇENE GİREN CIKACAKMI...
SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM...
ANLAYIŞINIZ İÇİNDE TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM..