Şifreyi Unttum Bulamıyorum

Excel Vers. ve Dili
office xp
Arkadaşlar İyi akşamlar

access açılışına bilmeden şifre koydum fakat şimdi access her açılışında şifre soruyor şifreyide bulamadığım için access i kulllanamıyorum office xp kullanıyorum komple office xp kaldırdım tekrar kurdum fakat yinede şifre soruyor açamıyorum bu konuda bana yardımcı olacak arkadaş var mı

herkeze iyi çalışmalar

Excel Vers. ve Dili
office xp
Çözüm Buldum

Arkadaşlar tamamdır sorunu Çözdüm benim bilgisayarım sınırsız kullanıcı paylaşımında kendime yeni bir kullancı hesabı açtım dosyalarımı oraya aktadım eski kullanıcı hesabımı silip yeni kullanıcı hesabına taşındım sorun oprtadan kaltı
bütün bunları neden anlatıyorsun deseniz bir başka arkadaşımızın başına böyle birşey gelirse yardımcı olur düşüncesiyle yazdım herkeze iyi geceler

üstadlarıma da sonsuz saygılarımı sunuyorum bana excel forum çok şey verdi üstadlarım sayesinde hayatımda hiç access kullanmamıştım fakat şuan kendi kendime üstadlarımın vermiş olduğu bilgilerden yararlanarak Personel Vardiya Programını tamamlamaya çalışıyorum ama çok güzel olacak tek sorunum birden fazla kullanıcı tanımlamak ve her kullanıcı için ayrı bir menü yetkilendirmesi yapmak ama okuduklarımdanda anladığım kadarıyla böyle bir şeye olanak var.

herkeze teşekkür tekrar iyi geceler