Sİlah Takİp ProĞrami

Excel Vers. ve Dili
access
Selam Arkadaşlar
Sizlerle yine bu sitede öğrenip ve kendime göre çevirdiğim bilgi ve örnekler ile yaptığım Silah takip Proğramımı paylaşmak istedim,Porğramın bazı eksiklikleri var oda her ne kadar bu siutede silah takip adı altında sorarak cevap alamamadığım sorunlardan kaynaklanıyor.
****Bana her zaman yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkür ederim onlar kendilerini biliyor hatta onları herkes biliyor.Çok Teşekkürler****

Excel Vers. ve Dili
access
Kullanıcı Adı:CELO
şİFRE:6613

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - Türkçe
Sayın celoy;

Size ve bu program için yardımda bulunan tüm access sevelere çok teşekkürler.

Emeğine sağlık.

Saat yanlış hatırlamıyorsam taruz arkadaşımızındı değil mi? Çok güzel olmuş. Bu saati ben de yeni program çalışmama ekledim.

Çok teşekkürler.

Selam ve saygılar.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - Türkçe
Sayın celoy;

Yönetici ayar girişinden yani kayıt yapıp, öncekini (sizi) sildiğim halde, yeniden açtığımızda kaydettiğimiz yeni isim geliyor.

Fakat, Yönetici ayar girişinde, sildiğimiz isim çıkıyor, kaydettiğimiz isim ise çıkmıyor.

Bu konuyla ilgilenirseniz sevinirim.

Selamlar.

Excel Vers. ve Dili
access
Sayın Hocam öncelikle kolay gelsin
(Hocam diyorum çünkü normal hayatta da mesleklerimiz ile ilgili olarak ben Avukatlara Hocam derim.)
ilginiz için çok teşekkür ederim,Önce şunu belirteyim, Ben bu Proğramı yukarıda da belirttiğim gibi yine bu siteden almış olduğum örnek ve yardımlardan uyarlayarak yaptım,hatalarım olabilir ve olacakta,sizin belirttiğiniz İsim silme sorununa gelecek olursak,Giriş Şifresinin bulunduğu tablo ile Admin Ayarlarına giriş şifresinin bulunduğu tablo farklı ,Admin ayar girişi için şifre sabit ve içireği ancak Şhiftle açıp tablodan değiştirmemiz gerekiyor,değiştirmediğimiz zaman hep aynı kalacak, ancak kullanıcı girişi içinin dışarıdan müdahale edebiliyoruz.Siz ve diğer arkaşlar kendinize göre düzenleme yapabilirsiniz,eğer düzenleme yapar ve düzelttikten sonra buraya eklerseniz ben ve ihtiyacı olan diğer arkadaşlar yararlanabiliriz.Şunuda belirteyim bende tam olarak bu işi bilmiyorum ve öğrenmeye çalışanlardanım:mrgreen:
Değerli hocalarında bir bakmasını isterim,Herkese kolay gelsin

gitarisyen

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office 2003 Türkçe
Sayın celoy;

Gerçekten çok güzel ve estetik bir çalışma ortaya çıkarmışsınız... Ellerinize sağlık... Bizimle paylaştığınız için ayrıca çok teşekkürler...

Excel Vers. ve Dili
access
Mesaj sahibinin isteği doğrultusunda silinmiştir.

Modalı

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
access
Yukarıdaki mesajlarda sitede meydana gelen arızadan dolayı silinen dosya nedeni ile tekrar yeniden yüklüyorum
1-VERSİYON 1 için ( MDB )
Polis arkadaşların küçük birimlerinde kullanabileceği ve geliştirilmeye açık,ayrıca diğer arkadaşların içinde faydalanabileceği örnekleri olan güzel bir silah Ruhsat Takip programı v1 güle güle kullanın ,Yorumlarınızı bekliyorum

Kullanıcı: CELOY
Şifre :123
diğer şifre :1111
..........................................................................................................
2-VERSİYON 2 için ( MDE )
Yine Sevgili Emniyet mensupları için yapılmış,Silah Ruhsat Takip programının 2.versiyonunu ekliyorum ,ancak burada bir emek olduğu için ayrıca Geneli değil, belilli bir kısım kullanıcıyı ilgilendirdiği için MDE olarak ekledim,Özel mesaj yazan Emniyet mensuplarına değerlendirildikten sonra açık hali gönderilecektir
Kullanıcı :Celoyce ve Öykü için
Şifre :123

Her ikisi içinde yorum ve görüşlerinizi bekliyorum.......Kolay gelsin

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
Access 2019
Paylaşım için teşekkürler sayın celoy..