SIRALAMA KONUSUNDA ACIL YARDIM!!!

Excel Vers. ve Dili
Office Excel 2003 Tr/İng.
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
03.01.2019
Arkadaslar merhaba...bir konuda yardiminizi rica edicem.elimde oldukca veri yuklu bi dosya var.Bu dosyanin A stunundaki rakamlardan toplamlarini iceren bir liste yapmam gerekiyor.Ornegin A stununda kac tane 155 ile ilgili kayit varsa hepsini nasil toplatip ve bu stunu kucukkten buyuge siralatabilirim.Yardim ederseniz sevinirim..Dosya ektedir.
Tesekkur ederim.

Hakan ERDOST

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Excel 2019 Türkçe (Ev)
Excel 2013 Türkçe (Okul)
Eğersay kullanılarak hazırlanmıştır.umarım istediğiniz gibi olmuştur.tek yapacağınız formülü kopyalamakve formüldeki tırnak içine aradığınız sayıyı yazmak .

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Bir örnekte benden. Veri sayısı çok fazla olduğundan makronun işlemi bitirmesi çok zaman alacaktır. Makroyu ESC tuşu ile durdurabilirsiniz.

Excel Vers. ve Dili
03.01.2019
Arkadaşlar merhaba,öncelikle cevap biraz geç oldu özür dilerim çünkü ancak girebildim nete...Hepinize çok ama çok teşekkür ederim...gerçekten emeğiniz için,yüreğiniz için teşekkür ederim.Fazlasıyla yardımcı oldunuz.İnanın herbir cevap
çok faydalı oldu ne diyeceğimi de bilmiyorum bu noktada teşekkür edebilmek dışında.Sağolun var olun.
İyi varsınız!
En içten Sevgilerimle!

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Merhaba

Sorunuzla ilgili olarak 2 gün sonra geri döndüğünüze göre başlığınızdaki "acil yardım" bizi gaza getirmek içindi galiba. :D

Excel Vers. ve Dili
03.01.2019
Yok kesinlikle değildi..Biliyorum ki zaten gaza ihtiyacınız yok mümkün olduğunca çabuk cevaplıyorsunuz ama ben biraz panik yapmış olabilirim tabi...:) Yeni dönmemim sebebi ise babam rahatsızlandığı için çıkmak zorunda kalmıştım...
Gerçekten çok iyisiniz.
Bilginin kaygısız ve bekletisiz sunulduğu öyle güzel ortam ki burayı ve sizleri tanıdığıma çok seviniyorum!

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Geçmiş olsun umarım babanız iyi durumdadır. Bende zaten sadece şaka yapmıştım. Geri dönüp sonucu bildirme nezaketini gösterdiğiniz için bende size teşekkür ediyorum. :hey:

Excel Vers. ve Dili
03.01.2019
Teşekkür ederim.Yaşlı ama güçlü biri şimdi iyi..Þaka yaptığınızı biliyorum çünkü içtenliğinize inanıyorum... :arkadas:
Gerçekten İYİ Kİ VARSINIZ!