sitenin geç yanıt vermesi

Excel Vers. ve Dili
Office 2007 Türkçe
herkese selamlar yazmış olduğum yazıda hiç kimsenin kalbini kırmak istemediğimi ilk satırımda belirtmek istiyorum.
arkadaşlar ben 12/12/2008 tarihinde askere gittim ve şu an izne gelmiş bulunmaktayım ve bir kaç senedir de excel.web.tr nin üyesiyim fakat ilk yıllarda site içinde gezinirken ve sitede herhangi bir şey ararken çok daha rahat hareket ediyordum fakat şuan tepkimeler çok geç oluyor linke tıklıyorum ikinci de üçüncü de aktif oluyor ve yeni açılan liste ekrana hemen aktifleşerek çıkmıyor düzeltilirse gerçekten çok güzel olur bu sitede emeği geçen moderatör üye sponsor herkese ama herkese çok teşekkür ediyorum sağlıcakla kalın.

Ömer

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr
Ofis 2016 Tr
Merhaba,

Şuan sitenin hızı gayet güzel, ben herhangi bir problem yaşamıyorum. Sizin askerde olduğunuz dönemde maalesef forumda talihsiz bir olay yaşandı ve eski verilerimiz ( eklenen dosyalar ) silindi. Bu yüzden eklenen bazı dosyaları açamıyor olabilirsiniz. Bunları kaldırmamayışımızın nedeni de gerek bizlerin gerek üye arkadaşlarımızın eski dosyalardan elinde olanları foruma eklemesindedir. Bu konunun detayını forumun üst köşesindeki duyuru panelindeki linkte tıklayarak görebilirsiniz. Bunların dışında anlatmak istediğiniz farklı bir konu varsa bildirirseniz elimizden gelen birşeyse düzeltmeye çalışırız.

.