Sitenin Güçlü Dahada Güçlü Olması

Excel Vers. ve Dili
2003
Slm
Şimdi benim sitenin yöneticilerine sormak istediğim şöyle bir konu var burada excel konusunda uzman arkadaşlarımız var aralarında belirli konuları seçip bunları görset bir eğitim setine dönüştürüp Cd Adı Excel.Web.Tr koysalar ve bu Cdleri belirli bir ücret karşılığında dağıtılsa acaba nasıl olur diye düşünüyorum. En azından site de masraflarını çıkarmış olur.

Altın üyeliğe gelince inş en kısa zamanda bende katkıda bulunup üye olacam bu aralar sıkıntılıyız..........

Excel Vers. ve Dili
2007 Türkçe
sayın tunaysın elit netin zaten bu konuda kitapları ve eğitim setleri var.ben aldım ve memnun kaldım.

Excel Vers. ve Dili
2003
ben elit netin sadece reklam olduğunu zannediyordum siteye sadece reklam geliri verirse verir zannediyordum......

Excel Vers. ve Dili
2007 Türkçe
hım siteye geliri ne türde bilmiyorum ama böyle bir eğitim seti istiyorsunuzdur diye söylemek istedim.

Excel Vers. ve Dili
2003
aslında dolu eğitim seti var excelle ilgilide şimdi devamlı excel.web.tr ye takılıyoruz ve buradan öğrendiğimiz bilgilerle bir şeyler ortaya çıkarıyoruz öyle bir fikir aklıma geldi sordum zaten kitap ve eğitim seti var.

Birde ne var biliyormusun burada öyle bilgiler varki bunları görsel sete dönüştür yemin ediyorum cd ler yok satar yetiştiremezler. Arkadaşımız biri bir sıralama forksiyonu yapmış inceledem olmaz böyle bir şey dedim kendi kendimi sonuçta onu bulmak anlamak düşünmek kolay değil

Excel Vers. ve Dili
2007 Türkçe
:) ben müdavimiyim.Obilgilerin farkında olmayan insanlar var zaten görünce şok oluyrlar.saatlerini veridkleri şeyleri dakikalara indiriyorlar.burdaki ustalar hep bilgili hemde kaliteli isnanlar.Diğer forumlardan çok farklı bir yer burası.Sanki karakter elemesi yapıp üye alınıyor gibi.:)

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Değerli arkadaşlar,
diyaloğunuzu ilgiyle izliyorum.

Bazı noktalarda bilgi vermeye çalışayım.

Excel.web.tr olarak artık sadece bir forum olmaktan öte misyonlar üstlenmek zorunda olduğumuzu bizlerde biliyoruz.
Bu ve bunun gibi konular açıldıkça bunu daha iyi anlıyoruz.

Şuan üç konu üzerinde duruyoruz. (İleride farklı atılımlarımız da olacak.)
1- Yerinde Eğitim.
2- Online Eğitim
3- Görsel Eğitim CD si

Yerinde eğitim konusunda epey bir yol aldık. Hatta önümüzdeki haftasonu Bursa'da bir eğitim planladık ve bugün başka bir bölüm ve başlık açarak eğitim faaliyetimizi duyuracağım.

Online eğitimi ise forum üzerinden bir eğitim yazılımı ile yapacağız.
Bu eğitimler bir çok konu yerine sadece spesifik bir konuyu içerecek ve eğitim süresi 1 veya 2 akşam 2şer 3er saat ile sınırlı olacak.
Bunlara katılım da çok çok uygun ücretler karşılığında olacak.
Bunun hazırlığı daha devam ediyor.
Bitince geniş çaplı bir duyuru yapacağız.

CD konusunda da çalışmalar devam ediyor ancak yapılacak çalışmanın excel.web.tr kalitesinde olması için çaba harcadığımızdan o çalışma biraz daha devam edecek.

Gördüğünüz gibi bizlerde misyonumuzun farkındayız ve buna uygun adımları atmak için planlar yaptık ve gayretle çalışıyoruz.

ElitNET konusunda da bilgi vereyim.
ElitNET benim ticari şirketim.
Tüm projeler bunun altında yer alıyor.
excel.web.tr de bu projelerden biri.
Yani ElitNET kitap satış mağazası aslında excel.web.tr demek. Yabancı bir reklam değil.
excel.web.tr nin yanı sıra ElitNET olarak
www.ilkogretim.com
www.enkolayweb.com
www.ogretmen.org
www.defineara.com gibi bir çok proje ve faaliyetim var.
Bunların asıl çıkış noktası ise benim WEB Sitesi tasarımı ve teknik hizmeti üzerine çalışıyor olmam.

Hürkan Bey, siteye üye alırken karakter testinden geçirmiyoruz ama, inanın buraya yakışmayan kişiler de zaten buranın kalitesini kaldıramayıp kendileri uzaklaşıyorlar.
Bazı insanlar bozuk Türkçe ile konuşabildikleri, hakeret edebildikleri ve hakaret gördükleri ortamları tercih ediyor :)
Onlar da bizden uzak dursunlar zaten.

Saygılarımla

Excel Vers. ve Dili
2007 Türkçe
Hüseyin bey bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederiz.Kolay gelsin emeklerinize sağlık.Karakter meselesindede söyleceklerimi ağzımdan aldınız:)

Excel Vers. ve Dili
2003
Hüseyin Bey
Bizi sitenin ilerideki üstleneceği vizyon ve diğer sitelerle ilişkilerini bilgilendirdiğiniz için size çok teşekkur ederim..