Sonuçlar geç geliyor

Merhabalar
Gönderdiğim örnekte hammadde giriş kısmından herhangibir giriş yaptığımda kaydet e basıp çıkıyorum ve mevcut stoklara girdiğimde yaptığım girişi göremiyorum.tekrar hammadde giriş sayfasına girerek az önce yaptığım giriş kaydını formda görüntüledikten sonra ancak mevcut stoklar formunda görüntülüyor.yani girişi yapıp kapattıktan sonra mevcut stokları hemen güncellemiyor ancak o kaydın giriş sayfasını tekrar açtıktan sonra güncelliyor.Lütfen yardım

saygılar...

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın ilhangundogdu77,

Eklediğiniz uygulama parola istiyor.:???:

Hatanızın nedeni requery komutunu kullanmamanız. Yani bir veri girdikten sonra formunuza güncelleştirme yapmanız gerekiyor.

İyi çalışmalar

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın ilhandundogdu1977,

Çıkış formunun kod sayfasına aşağıdaki kod parçasını kopyalayıp yapıştırın.

Kod:
Private Sub Çıkış_Miktarı_AfterUpdate()
      Forms![Hammadde Giriş]![Kalan1].Requery
      Forms![Hammadde Giriş]![Kalan] = Forms![Hammadde Giriş]![Kalan1]
End Sub
İyi çalışmalar:)

çıkışlarda oldu girişlerde neden yapamadım

merhaba sayın modalı

gönderdiğiniz kodu çıkış formunun kod sayfasına ekledim ve oldu eşekkür ederim.çıkışları yaptığımda form1 de gösteriyor zaten istediğim de buydu. fakat depo giriş formundan giriş yaptığımda form1(mevcut stoklarda) de bu yeni girişi göstermiyor.göstermesi için depo hareketleri formundan bu yeni girişi ekrana getirmem gerekiyor.aynı mantığı depo hareketleri formunun kod sayfasına uyguladım ama olmadı yardımcı olursanız sevinirim.teşekkürler... örnek ekte