sorulan sorulara cevap verme hakkında

Excel Vers. ve Dili
2003
formda dikkat ettim bazı konulara cevap veriyorum sonrasında hiç ses seda çıkmıyor ve ben sorunun arkasının bırakıldığını yada ben cevap vermeden önce sorununu çözdüğünü düşünüyorum halbuki ben o soruyu cevaplayabilmek için ne kadar zaman harcadığımı kimse bilemez bazı sorular için 6,7 saat uğraştığımı bilemezler yada bilmiyorlar bu nedenden dolayı bundan sonra olmak üzere bir soru hakkında en az 5 kayıt yada özel istek olmadıkça cevap vermeyeceğim ilgilenenlere duyurulur

şunuda ekleyeyim bir soruyu soruyor ve aynı soruyu sanki başka bir soruymuş gibi tekrar soruyorsunuz eğer sorun halledilmediyse aynı soru içinde problemi sorun hem formda gereksiz yığılma olmasın hemde yeni girenler ya bu soru şu sıorunun aynısı değilmi demesinler

Son düzenleme:

Haluk

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
64 Bit 2010 - İngilizce
+
Google Sheets
+
JScript
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
Gülsüm hanım, serzenişinizde haklısınız.

Maalesef, internet açık bilgi kaynağı olması nedeniyle bilgiye kolay ulaşılıyor ve problemine çözüm arayanlar, o çözümlerin ne şartlarda oluşturulduğunun pek farkında değiller.

Bilgiye o kadar kolay ulaşılıyor ki ..... bunun değerinin pek farkında olamıyor bazı kişiler.

Sayın modalı ile birlikte forumdaki performansınız ise, takdir edilmeyecek gibi değil ....

Excel Vers. ve Dili
excel 2016
bence haklısınız gulsum1 hnm.

bu formun en aktiflerinden biri olan sizi kırgın görmek haliyle üzdü beni . Ben kendi adıma söylüyorum özellikle siz ve syn modalı'dan çok şeyler öğrendim. Henüz acsess le tanışalı 4 ay gibi kısacık bir süre oldu. Sizlerin sayesinde uygun adımlarla zirveye tırmanmaya devam ettiğimi bilmenizi istiyorum. Siz öğretmenimizsiniz sizi paylaşımlarınızdan dolayı alkışlıyorum. Siz küsmeyin sizi yakından takip eden beni ve diğerlerini üzmeyin ve artık lütfen sizde üzülmeyin olurmu.

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 türkçe
Sayın Gülsüm hnm. ve onun gibi düşünen tüm arkadaşlar haklıdır ve dediklerinize katılıyorum.
Ben bir kaç aydır bu forumda yazışıyorum daha doğrusu ilk defa bu şekilde yardım alıyorum.Uzun süredir bilgisarayda gerek ticari gerek office programları kullanıyorum fakat sadece bir kullanıcı idim son 2 yıldır access de kendim bir şeyler yapmaya çalışıyordum ve takıldığım bir çok konuda bu arkadaşlardan yardım aldım.
Benden genç olduğunu düşündüğüm forumdaki tüm arkadaşlara şunu söylemek isterimki ben 40 yaşında ilk okul mezunu biriyim ve bugüne kadar öğrendiğim bir çok şeyi ya bilen birine sorarak yada kitap karıştırarak öğrendim.
Ama hiç bir zaman şunu unutmadımki bilgiye sahip olup paylaşan herkese saygı göstermeli ve teşekkür etmeyiliz.Teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
2003 türkce
Gülsüm hanım, serzenişinizde haklısınız.

Sayın modalı ile birlikte forumdaki performansınız ise, takdir edilmeyecek gibi değil ....
Gerçekten öle forumda bi soru sorulupta sizin cevabınızı görmemek mümkün değil işin içine girmeden önce bende çok basit sanıyodum ama bir virgül için saatlerce uğraşınca size hak veriyorum