Stok kasa takip

Arkadaşlar stok kasa takip programı yapıyorum..daha bitmedi tasarım devam ediyor ama size fikir olabilir düşüncesiyle kısa bi örnek yayınlıyorum..

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
2003
çok güzel elinize saglık başarılarının devamını dilerim görselliği harika

tşk

teşekkür ederim şuan devam ediyorum programa..daha da şekillenmeye başladı..access2003 olarak yüklerim ama şuan yanımda yok ilk fırsatta eklerim

manisali50

Banned
Excel Vers. ve Dili
Excel2003
Excel forumunda access olarak değil de excel olarak yayınlarsanız daha çok kitleye ulaşmış olursunuz

assenucler

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 TR 64 Windows 11 Home Single Language x64 TR
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
29-05-2025
Heyecanla bekliyorum

Sayın tebessum2003;

Günaydın..

Başlangıç olarak eklediğiniz program ile bir çoğumuzu heyecanlandırdınız. Verilen emek için kendi adıma teşekkür ederim.

Acaba ne zaman bitecek ve paylaşıma sunulacak diye, sürekli sizin izleyiciniz olacağız. Oldu olacak, her yeni bir aşamaya geçince eklerseniz gelişmeleri bizlerde izleriz.

Başarılar ve kolaylıklar; her şey gönlünüzce olsun forum dostum..

Sevgi ve saygılar.

Işte 2.aşama

Merhaba arkadaşlar aşama aşama dediniz bende devam ediyorum..işte ikinci aşama umarım beğenirsiniz..kaydet tuşlarını kullanın..aradaki farkları anlarsınız..Kasa Giriş ve çıkış ayrı formlardan hazırladım karmaşıklığı önlemek ve daha rahat kullanabilmek için..gün ayırdetmeden kasa giriş veya çıkıştan bilgileri giriyoruz..ve o menüde bulunan günlük girişi veya günlük çıkışı otomatik listeleyebilir ve yazdırabilirsiniz..Ayrıca kasa raporu menüsünde..Bu zamana kadar girilen bütün girişlerin toplamını ve çıkışların toplamını gösterir ve kasada olması gereken tutarı otomatik hesaplar..daha yapılacak çok şey var ama işte zaman buldukça bişeyler eklemeye çalışıyorum..ilginize teşekkür ederim...beğendiğinize sevindim..

Ekli dosyalar

Son düzenleme: