stok takip programı

Excel Vers. ve Dili
2003
arkadaşlar..acil olarak stok takip prog. lazım..bana yardımcı olursanız çok sevinirim........saolun şimdiden

Excel Vers. ve Dili
office2003
önce formu arayalım

arkadaşlar..acil olarak stok takip prog. lazım..bana yardımcı olursanız çok sevinirim........saolun şimdiden
arkadaş bu sitede bir çok stok stok takip programı var ayrıca access'de de beraber gelen stok takip, envanter gibi örneklerde var
lütfen önce araştırıp sonra soralım
ayrıca burada bulduğunuz stok programları size uyacak diye bir şey de yok.
onu buradaki örnekleri ele alarak kendinizin oluşturması gerekiyor.
takıldığınız yerde soru sormanız en doğal hakkınız

Excel Vers. ve Dili
exel 2002 Türkçe
arkadaş bu sitede bir çok stok stok takip programı var ayrıca access'de de beraber gelen stok takip, envanter gibi örneklerde var
lütfen önce araştırıp sonra soralım
ayrıca burada bulduğunuz stok programları size uyacak diye bir şey de yok.
onu buradaki örnekleri ele alarak kendinizin oluşturması gerekiyor.
takıldığınız yerde soru sormanız en doğal hakkınız
Bu forumda dikkatimi çeken birşey var herşeyi bilen zaten birisine danışmak ihtiyacı hissetmez.Forumlara üye olmanın amacı bilgiyi paylaşmak olduğuna göre bilenlerin bilmeyenlere yardımı esnasında ukelalığın bence hiç anlamı yok.Kızan kızsın

Excel Vers. ve Dili
excel 2000 tr
Bu forumda dikkatimi çeken birşey var herşeyi bilen zaten birisine danışmak ihtiyacı hissetmez.Forumlara üye olmanın amacı bilgiyi paylaşmak olduğuna göre bilenlerin bilmeyenlere yardımı esnasında ukelalığın bence hiç anlamı yok.Kızan kızsın
bence yanılıyorsun......herkezin herseyi bilmesi mümkün değil hepimizin bir takım eksiklikleri var.....sonucta bu programları biz yazmadık....anlamaya ve en verimli bicimde kullanmaya çalışıyor....her geçen gün bizden daha fazla bilgiye sahip olan arkadaslarında yardımı ile üzerine + değerler katıyoruz.....bizlerden daha az bilgiye sahip arkadaslara yardım ediyoruz..... bu anlamda forumlara üye olmanın amacı sadece hiç çaba sarf etmeden bir takım bilgi ve yazılımlara ulasmak değil.....seninde belirttiğin gibi paylaşmak.....paylaşım tek taraflı olunca anlamını yitirir....
bu forma üyelimin fazla eski olmamasına rağmen benimde dikkatimi çeken şey arkadasların biribirine olan saygısı ve hoş hitap tarzı idi.......taki senin mesajını okuyana kadar......arkadasın soylediğinde olumsuz birşey yok.....doğru söylüyor.....fakat senin hitap tarzın hiç hoş olmamış bence arkadasa ozür borçlusun........

Excel Vers. ve Dili
exel 2002 Türkçe
bence yanılıyorsun......herkezin herseyi bilmesi mümkün değil hepimizin bir takım eksiklikleri var.....sonucta bu programları biz yazmadık....anlamaya ve en verimli bicimde kullanmaya çalışıyor....her geçen gün bizden daha fazla bilgiye sahip olan arkadaslarında yardımı ile üzerine + değerler katıyoruz.....bizlerden daha az bilgiye sahip arkadaslara yardım ediyoruz..... bu anlamda forumlara üye olmanın amacı sadece hiç çaba sarf etmeden bir takım bilgi ve yazılımlara ulasmak değil.....seninde belirttiğin gibi paylaşmak.....paylaşım tek taraflı olunca anlamını yitirir....
bu forma üyelimin fazla eski olmamasına rağmen benimde dikkatimi çeken şey arkadasların biribirine olan saygısı ve hoş hitap tarzı idi.......taki senin mesajını okuyana kadar......arkadasın soylediğinde olumsuz birşey yok.....doğru söylüyor.....fakat senin hitap tarzın hiç hoş olmamış bence arkadasa ozür borçlusun........
Arkadaşım bilgi paylaşıldıkça değer kazanan bir kavramdır.Ama bildiklerini bir başkasına aktarım yapan insan, bundan bir menfaat sağlamaya kalkar veya bunu karşısındakini küçük görerek yaparsa, verdiklerinin değerini davranışları ile tarttığımızda davranışlar ağır basıyor duruma gelinirki ,buda ukelalık olarak yorumlanır.Bilmemenin ayıp olmadığı ,fakat öğrenmemenin ayıp olduğu söylemde, öğretenin ukelalığı insanı ürkütür ve öğrenmeyi zorlaştırır.Ben saklamıyorum exceli yeni keşfediyorum ve sorduğum veya sormayı düşünüpte bir başkasının sorduğu bir soruya ,şöyle yapsan böyle yapsan bulurdun gibi cümleler ile başlayan cevapları gördüğümde ,bilgiçlik taslayanlara karşı duyduğum kızgınlık ile bu forumdan defalarca çıktım ,ama iyi niyetle bildiklerini paylaşanlar olduğunu düşünerek daha sonra tekrar girdim.Forumların amacını birkez daha hatırlatmak isterim.Bilgi paylaşım alanıdır! Lütfen bildiklerini ukelaca başkalarını gözüne sokarak paylaşanlar bu tür forumlara yazmasınlar.Çünkü onlar en güzelini biliyorlar ve burada işleri ne diye düşünmem ve bunu dile getirmiş olmam birilerini rahatsız ediyorsa etmeye devam etsin bence.Ama yalvararak sadece işgörmek amacı ile program dilenen vatandaşlara sözünüz varsa bu konuda bir şey söylemiyor ve katılıyorum.Burası bir sömürü alanı olmamalıdır.

Excel Vers. ve Dili
office2003
ukalalık mı?

arkadaşım sen ya ukalalığın anlamını bilmiyorsun yada sen şu anda ukalalık yapıyorsun.:eek:
insanlar soru sorunca tabiki söyle yap olur böyle yap olur diyecekler.boşuna laf kalabalığı yapıpta insanların hem vaktini hem de yardım isteklerini kırmayın. Hiç kimse bilgiyi gökten zembille almadı kendi emekleri ve deneyimleri ile öğrendiler. ve deneyimlerini insanlarla paylaşmak için bu gibi platformlar oluşturdular.unutmayın bilgi paylaştıkça çoğalır ayrıca ben arkadaşa verdiğim cevapta aradığının nerelerde olduğunu söyledim bunlara bakarak kendi programını oluşturması gerektiğini kastettim. eğer yapamıyorsa kusur bakmasın pamuk eller cebe yöntemine baş vurması gerekiyor.o zaman bu işe yıllarını vermiş emek harcamış insanların hem hakkını vermiş olur hem de kendi işi görülmüş olur. sonuç olarak bu form bir program pazarlama veya istek yeri değil bilgi paylaşım yeri

akd

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2003
Merhaba arkadaşlar,
Bende Aynen sayın nafri37 katılıyorum,
Sipariş verir gibi yapıp sonrada ,
tamam..dikkat ederis
diyerek kahırlanıyorlar, oda yetmezmiş gibi bir başkası çıkıp,
onun avukatlığını yapıyor,
Ukalalık ediyorsun falan diye,
Burada kimse kimseye yardım etmek zorunda degildir,
Hiç cevapda yazmayabilirdi,
lütfen önce araştırıp sonra soralım,
diyerek o kişiyi önemseniş oluyor sayın nafri37.
Soru sorarken lütfen nezaketi, sayğıyı ve hoşgörüyü elden bırakmamak gerekir.
Ayrıca formun üst kısmında SORU SORMADAN ÖNCE ARAYINIZ yazıyor.

Excel Vers. ve Dili
2010
hey gençler sakin olun şimdi farklı yapıda insanlar bulunmakta mutlak aramızda herkes herşeyi sizin istediğiniz gibi algılamaya bilir yanlış anlaşılma olayı bu doğrultuda olur inanın bende bunlardan 10 larca örnek yaşadım bazen hiç siteye uğramadığım zamanlar bile oldu nedeni bu tür durumlar
şimdi diyeceğim evet arkadaşlarda alınganlık huyu çok neye alınıyorlar kendi sordukları soruları karşıtaraftaki kişilerin leb ile leblebi yöntemiyle anlayıp hemen onun istediği gibi cevap vermesini bekliyorlar aslında durum şu insan mimiklerini göremediği birinin ne düşündüğünü bilemez o yüzden yazıyla yazılan sözler bazen mimiksiz ve ifadesiz okununca özellikle türkçede farklı anlamlara ulaşabilir. daha fazla laf ebeliği yapmayayım bilmem anlatabildim mi yardımdan vazgeçmeyiniz çünkü bunu zaten karşılıksız yapıyorsunuz inanın benim burada yardımlaştığım haricinde günde en az 10 tane arkadaşında özel e-mail ile isteklerini yerine getiriyorum onlar burada görünmüyor yeri geliyor inanın dün gece saat 2 de yattım aynı zamanda yapmam gereken işlerimde var insan psikolojisi herzaman aynı çizgide yürümez hayat şartları onun için anlayışlı olun ve kimse kırılmasın sizleri taktir ediyorum karşılıksız yapılan yardım allah katında da insan aleminde de mutlak bir gün ödülünü alır. İyi Çalışmalar. Attila Erdoğan Yıldız

Excel Vers. ve Dili
2003
Bu güzel karşılığa ve anlayışa teşekkür geldi içimden çok doğru tebrikler. Saygı ve muhabbetle başarılarınızın devamını dilerim...

Excel Vers. ve Dili
exel 2002 Türkçe
Arkadaşım bilgi paylaşıldıkça değer kazanan bir kavramdır.Ama bildiklerini bir başkasına aktarım yapan insan, bundan bir menfaat sağlamaya kalkar veya bunu karşısındakini küçük görerek yaparsa, verdiklerinin değerini davranışları ile tarttığımızda davranışlar ağır basıyor duruma gelinirki ,buda ukelalık olarak yorumlanır.Bilmemenin ayıp olmadığı ,fakat öğrenmemenin ayıp olduğu söylemde, öğretenin ukelalığı insanı ürkütür ve öğrenmeyi zorlaştırır.Ben saklamıyorum exceli yeni keşfediyorum ve sorduğum veya sormayı düşünüpte bir başkasının sorduğu bir soruya ,şöyle yapsan böyle yapsan bulurdun gibi cümleler ile başlayan cevapları gördüğümde ,bilgiçlik taslayanlara karşı duyduğum kızgınlık ile bu forumdan defalarca çıktım ,ama iyi niyetle bildiklerini paylaşanlar olduğunu düşünerek daha sonra tekrar girdim.Forumların amacını birkez daha hatırlatmak isterim.Bilgi paylaşım alanıdır! Lütfen bildiklerini ukelaca başkalarını gözüne sokarak paylaşanlar bu tür forumlara yazmasınlar.Çünkü onlar en güzelini biliyorlar ve burada işleri ne diye düşünmem ve bunu dile getirmiş olmam birilerini rahatsız ediyorsa etmeye devam etsin bence.Ama yalvararak sadece işgörmek amacı ile program dilenen vatandaşlara sözünüz varsa bu konuda bir şey söylemiyor ve katılıyorum.Burası bir sömürü alanı olmamalıdır.
ARKADAŞLAR İLK MESAJDA BEN HERŞEYİ BİLEN BİRİLERİNE DANIŞMAK İHTİYACI HİSSETMEZ DİYEREK SÖZE BAŞLAMIŞTIM VE TEPKİLER BU SÖZ ÜZERİNE GELDİ.HERŞEYİ TAM BİLSEYDİM BU FORUMDA BAZI PROBLEMLERİME ÇÖZÜM ARAMAMA GEREK VARMIYDI?

Excel Vers. ve Dili
exel 2002 Türkçe
arkadaşım sen ya ukalalığın anlamını bilmiyorsun yada sen şu anda ukalalık yapıyorsun.:eek:
insanlar soru sorunca tabiki söyle yap olur böyle yap olur diyecekler.boşuna laf kalabalığı yapıpta insanların hem vaktini hem de yardım isteklerini kırmayın. Hiç kimse bilgiyi gökten zembille almadı kendi emekleri ve deneyimleri ile öğrendiler. ve deneyimlerini insanlarla paylaşmak için bu gibi platformlar oluşturdular.unutmayın bilgi paylaştıkça çoğalır ayrıca ben arkadaşa verdiğim cevapta aradığının nerelerde olduğunu söyledim bunlara bakarak kendi programını oluşturması gerektiğini kastettim. eğer yapamıyorsa kusur bakmasın pamuk eller cebe yöntemine baş vurması gerekiyor.o zaman bu işe yıllarını vermiş emek harcamış insanların hem hakkını vermiş olur hem de kendi işi görülmüş olur. sonuç olarak bu form bir program pazarlama veya istek yeri değil bilgi paylaşım yeri
BEN UKELALIK YAPMIYORUM ZATEN VE SENİN DEDİĞİN GİBİ YARDIM İSTİYEN BİRİNE ŞU BÖLÜME BAKSAN EFENDİM ŞU KONUYU ŞÖYLE ARAŞTIRSAN GİBİ SADECE LAF KALABALIĞI YAPIP VE HER MESAJININ ALTINDA APTALLAR ŞUNU YAPAR GİBİSİNDEN KİBİRLİ LAFLARI YAZANLARA İDİ VE BEN BURASININ BİR PAYLAŞIM ALANI OLDUĞUNU HATIRLATMAK İSTEMİŞTİM VE..................

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın tubuni,

Öncelikle bir kişi bir foruma üye olurken o forumun kurallarını okumuş olması gerekir.

Size diğer arkadaşlar nezaketle cevap yazmışlar siz büyük harfle hala cevap yetiştirmek peşindesiniz.

Sizi zorla bu forumda tutan yok. Beğenmediyseniz istediğiniz an ayrılma veya foruma girmeme özgürlüğünüz var, ancak bu şekilde bu forumda tutunamazsınız.

Bu forumun belli bir seviyesi var. Bir kişi hariç dikkat etmişseniz herkes diğer arkadaşlara siz diye hitap ediyor.

Excel Vers. ve Dili
exel 2002 Türkçe
Son Olarak Yarasi Olan Gocunsun Benİm Laflarim Kİbİrle Bİldİklerİnİ Bİr BaŞkasina Aktaran Ve Bunu Yaparken İnsanin GÖzÜne Sokmaya ÇaliŞanlara.İÇtenlİkle Bİldİklerİnİ PaylaŞmaya ÇaliŞanlarin Hepsİne TeŞekkÜr Ederİm.

Excel Vers. ve Dili
office2003
birilerine danışmak zorunda değilsiniz

ARKADAŞLAR İLK MESAJDA BEN HERŞEYİ BİLEN BİRİLERİNE DANIŞMAK İHTİYACI HİSSETMEZ DİYEREK SÖZE BAŞLAMIŞTIM VE TEPKİLER BU SÖZ ÜZERİNE GELDİ.HERŞEYİ TAM BİLSEYDİM BU FORUMDA BAZI PROBLEMLERİME ÇÖZÜM ARAMAMA GEREK VARMIYDI?
sayın tubuni her şeyi bilen biri var mı bilmiyorum ama varsa lütfen söyleyin ona bu forma üye olsun bildiklerinden bizde faydalanalım sonuçta
bilgi bilgidir nereden geldiği önemli değil:icelim:
ayrıca; illaki problemle karşılşınca soru sormak yerine problemi olan arkadaşlara da yardım etmek önemli... yardımlarını esirgemeyen bütün arkadaşlara teşekkürü bir borç biliyor ve
size iyi günler diliyorum
irfan