Stok Takip Projesi

Ali

Uzman
Excel Vers. ve Dili
İş:Excel 2016-Türkçe
Stok Takip Projesi ile ilgili arkadaşlar ve moderatörler bir çalışma başlatmıştı. Yoksa proje iptalmi edildi. Merak ettiğim için soruyorum.
Bu konuda bizi aydınlatırsanız sevinirim.
Herkese iyi çalışmalar.. :hey:

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Sn fructose

Bu çalışmayı bizler değil, bazı gönüllü üyelerimiz başlatmıştı. Fakat uzun süredir, çalışmayı devam ettirmiyorlar, açıkçası sebebini bende bilmiyorum.

Ali

Uzman
Excel Vers. ve Dili
Sayın Levent
Galiba arkadaşlar yoğunlar. Güzel bir proje idi, ne bileyim adıda güzeldi bir şevk ile kollar sıvandı. Bizde heyecanla bekledik. Umarım hayırlısı ile başlanır. Bizede iyi bir kaynak olur.
Ve bizde :mutlu: bu şekilde zıplarız. :D

Haluk

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
64 Bit 2010 - İngilizce
+
Google Sheets
+
JScript
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
heheeee...

Levent dostum vakit bulup bir el atsa, hem projeyi hem de hepimizi zıplatır.... :mrgreen:

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Üstadım teşekkür ederim. Aslında vakit ve birde stok konusunda yeteri kadar bilgim olsa elbette uğraşmak isterdim. Fakat konuyu en azından mantık ve sistem olarak tasarlayacak bir üyemiz çıkarsa bende elimden gelen yardımı elbette yapacağım. Ama çok kolay bir proje değil en azından kapsamı çok geniş. Bakalım belki bir gayretli arkadaşımız daha çıkar :D

Korhan Ayhan

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr-En 64 Bit
Selamlar arkadaşlar,

Konuyla ilgili çalışmalarım sürüyor ve biliyorum ki bu projenin bitmesini dört gözle bekleyen birçok arkadışımız var. Ã?nümüzdeki günlerde çalışmalarımla ilgili takıldığım konularda bol bol soru sorup konuyu gündemde tutup bir an evvel tamamlamaya çalışacağız. Çalışacağız diyorum çünkü projeye bir grupla başladık ve eminimki grup üyelerindende destek gelecektir.

İyiki varsın www.excel.web.tr :hihoho:

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Sn COST CONTROL

İlginizin devam ettiğini görmek beni çok mutlu etti. Umudum kalmamıştı açıkçası. Size benden tam destek, çalışmalarınızı bekliyorum.

Ali

Uzman
Excel Vers. ve Dili
Sayın leventm, COST_CONTROL, Haluk, hepinize ve diğer ilgilenen arkadaşlara teşekkürler. Sayın COST_CONTROL sizinde dediğiniz gibi birçok arkadaş dört gözle bekliyor. Çok güzel birşey ortaya çıkacağına eminim. :hey:

Excel Vers. ve Dili
Excel 2000 Ing.
COST_CONTROL' Alıntı:
Selamlar arkadaşlar,

Konuyla ilgili çalışmalarım sürüyor ve biliyorum ki bu projenin bitmesini dört gözle bekleyen birçok arkadışımız var. Ã?nümüzdeki günlerde çalışmalarımla ilgili takıldığım konularda bol bol soru sorup konuyu gündemde tutup bir an evvel tamamlamaya çalışacağız. Çalışacağız diyorum çünkü projeye bir grupla başladık ve eminimki grup üyelerindende destek gelecektir.

İyiki varsın www.excel.web.tr :hihoho:
merhaba,
ben de grup üyerindendim ve destek olmaya hazırım...

ancak proje başlangıcında da belittiğim gibi,
hem grup ile program yazma hakkında bilgi sahibi olmalıyız
hem de projenin kapsamını ilk etapta geniş tutmayalım ki
öncelikle bir eser oluşsun .

bu konulara tekrar değinmek istedim bununla birlikte butür çalışmaların,
stok olur başka bir proje olur yapılması konusunda her zaman destek olamak isterim..

Ali

Uzman
Excel Vers. ve Dili
isakarakus' Alıntı:
merhaba,
ben de grup üyerindendim ve destek olmaya hazırım...

ancak proje başlangıcında da belittiğim gibi,
hem grup ile program yazma hakkında bilgi sahibi olmalıyız
hem de projenin kapsamını ilk etapta geniş tutmayalım ki
öncelikle bir eser oluşsun .

bu konulara tekrar değinmek istedim bununla birlikte butür çalışmaların,
stok olur başka bir proje olur yapılması konusunda her zaman destek olamak isterim..
İsa Bey teşekkür ederim. Diğer moderatör arkadaşlarda yazılımda destek olabilir ama işin detaylarını bilen arkadaşlarda (alacaklar hesabı, malın sirkülasyon süreci, amortisman gibi) destek verirse en azından bir ucundan tutularak yavaş yavaş bu stok takip projesi şekillenmeye başlar..