Sürekli Formda Bir Satırda Seçilen Alanları diğer satıra yapıştırmak

Excel Vers. ve Dili
Excel2003 Tr
Arkadaşlar, sürekli form üzerinde bir Kopyala düğmesi ile istediğimiz alanları seçip(kayıttaki alanların hepsi dahil değil) Yapıştır düğmesiyle başka satıra yapıştırmak istiyoruz. Bu işi yaparken Kopyala komutu ve Yapıştır komutu kayıtlardaki bütün alanları yapıştırıyor. Seçilen alanlara göre bu işi nasıl yaparız kolay bir yolu olmalı diye düşünüyorum.

Excel Vers. ve Dili
office 2003
kopyala yapıştır yapmak yerine örneginize göre açılan kutuları kullanmak işinizi görmesi lazım

örnegi inceleyin

Excel Vers. ve Dili
Excel2003 Tr
Sayın BKCAN, keşke öyle olsaydı. Açılan kutu ihtiyacı karşılamaya yetmiyor.
Bir ücretlinin 30 güne yayılmış 30 alan adı olarak ücret saatlerini Numarası hariç diğer ücretliye kopyalamak istiyoruz. Bu durumda başka bir tasarım gerekir diye düşünüyorum. ilginize teşekkürler.

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
Excel XP Türkçe
Sayın Aydıno istediğinizi yaptım zannederim.
Kopyalayacağınız kayıdı seçip Kopyala diyorsunuz, yapıştıracağınız kayıdı seçip Yapıştır diyorsunuz. SR haricinde tüm alanları kopyalıyor. Siz düğmelerin kodlarını inceleyip alanları çoğaltabilirsiniz. İyi çalışmalar. Kolay gelsin.

Excel Vers. ve Dili
Excel2003 Tr
Sayın tuncerg, ilginize teşekkür ederim. Bir tablo oluşturup Kodlar yazarak güzel bir örnek yapmışsınız. Ben onu başka bir yolla halletmiştim. Form üzerinde kopyalanacak alan sayısı kadar görünmez metin kutuları oluşturdum. Kopyala düğmesiyle kayıttaki alanların datalarını değer belirleme yoluyla ; oluşturduğum görünmez ikinci alanlara aktardım. Yapıştır düğmesi ile de görünmez alanlardaki değerleri geçerli kayıt alanlarına aktardım. :hey: