sürekli formlara resim ekleme sorunu

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 türkçe
syn modalı öneriniz doğrultusunda resim ekleme ile ilgili örnekleri inceledim (hepsini çalıştıramamış olsam da) yalnız şöyle bir sıkıntım olacak sanırım.

bahsettiğin "soru bankası" uygulamamda ben soruları raporların üzerine eklenmiş sürekli formlar olarak çıktı alıyorum.

ve indirdiğim fotoğraf ekleme formlarının özelliğini "sürekli form" olarak ayarlayıp baskı önizleme yaptığımda her form da aynı resim görünüyor. (ben mi yanlış yaptım yoksa????)

ben bu uygulamaları kendi çalışmama uyguladığımda böyle bir sorunla karşılaşıp karşılaşmayacağımı merak ediyorum.

form ve sorgu sayısı öyle çok ki küçültebilirsem bir örnek de ekleyebilirim ama önce bu konuda bir yanıt alabilirsem sevinirim.

şimdiden teşekkürler kolay gelsin

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın devrimm,

Raporda her kayıtta fotoğrafın görünmesiyle ilgileniyorsanız uygulamayı ekleyeyim. Gerçi daha önce eklemiştim ama kimbilir nerede şimdi. Eğer raporda foto olarak arayıp bulamazsanız mesaj yazın tekrar ekleyeyim.

iyi çalışmalar:)

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 türkçe
ekleyebilirseniz sevinirim

bahsettiğiniz şekilde arama yaptım ama sonuç çıkmadı o yüzden bahsettiğiniz örneği eklerseni çok sevinirim

benim uygulamam şu şekilde yalnız; rapor şeklindeki çıktıda raporun üzerinde alt form olarak sürekli formlar var. yani resim direk olarak raporda değil rapor üzerine konmuş alt formlar üzerinde görünecekler. (örnek olmadan havada kalabilir ama küçültemedim uygulamayı)

benim sorum da bu noktada başlıyor işte. çünkü bir forma ben bir resim ekledim (yolu göstererek) buraya kadar bi sorun yok ama ben o formu sürekli form olarak ayarlayıp baskı önizlemeye geçtiğimde forkların hepsinde aynı resim göründü.

mesela ben birinci soruya bir üçgen ikinci soruya bir daire resmini yolu göstererek bağladım diyelim ve bu iki soruyu ben sürekli form olarak çıktı alıyorum bu noktada ben hem birinci hem ikinci soruda üçgenin resmini göreceğim ikinci soruda daire resmini göremeyeceğim gibi geliyor.

daha önce bahsettiğim gibi ole nesnesi ile bu sorun aşılıyodu her ole nesnesi bir soruya bağlı olduğundan şekiller soruya göre değişiyordu ama bu da uygulamayı çok fazla şişiriyordu.

bu soruma yanıt verebilirseniz (sürekli formlarada resim değişir mi?) sevinirim

saygılarımla kolay gelsin