süt teşvik

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 dili Türkçe
Ekte gönderdiğim süt teşvik programı yapmaya çalıştım siz değerli arkadaşların bilgilerinden faydalanarak; fakat raporlama işlemini nasıl yapabilirim yani raporda o ay kim süt vermişse onların icmali çıkmalı.Nasıl yapabilirim.Birde sayfalara alt toplam işlemini yapamadım.Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.Bilgilerinizi paylaştığınız için çok teşekkür ederim.

akd

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2003
Merhaba ali veli,
Koşul şekil itibariyle bu şekilde yapılıyor,
artık sen degişik şekillerde uygularsın,
İyi çalışmalar...

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 dili Türkçe
"akd" arkadaşım bunu nasıl yaptınız izah edebilirmisiniz.Diğer bahsettiğim hususlarda da yardımlarınızı bekliyorum.Teşekkür ederim.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 dili Türkçe
"akd" arkadaş tamamdır.Yaptığınız şekli çözdüm.Bana diğer belirttiğim hususlarda yardımcı olabilirmisiniz.nasıl rapor oluşturabilirim.mesela aylarda ocak ayı seçili olan ve süt miktarı hanesi dolu olanları.Yani ay olarak icmal oluşturacağım.Nasıl yapabilirim.Birde rapor sayfalarında alt toplam da almak istiyorum.Çok teşekkür ederim.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 dili Türkçe
Yardım bekliyorum.

Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.Teşekkür ediyorum.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 dili Türkçe
Yardım Lütfen...

Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.Yardım edebilecek kimse yokmu.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 dili Türkçe
Rapor işini nasıl çözerim.

Yardımlarınızı bekliyorum ustalarım.Aylık olarak nasıl icmal alabilirim.Benim icmalde o ay süt miktarı işlenmişlerim çıkmasını istiyorum.Rapor oluşturuyorum fakat listenin tamammı çıkıyor.Ben o ay kimin sütü varsa o icmale (rapora) çıksın istiyorum.
Teşekkür ederim.

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
ay a göre rapor

böylemi istediğiniz kolay gelsin

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 dili Türkçe
Mantık olarak bu şekilde olabilir.Peki bunu Rapor2 deki şekilde icmale nasıl uyarlayabilirim.Alacağım icmal Rapor2 deki şekilde olacakta.Yardımlarınız için ayrıca çok teşekkür ederim.

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
İstedİĞİnİz Gİbİ

İstedİĞİnİz Gİbİ OlmamiŞsa Mesaj Atin

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 dili Türkçe
Gerçekten çok teşekkür ederim arkadaşlar.Çok yardımcı oldunuz.Peki raporda sayfalar da ara toplam alabilirmiyiz.Çünkü 8-10 sayfa olacak liste.Teşekkür ederim.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 dili Türkçe
Çok teşekkürler ellerinize sağlık çok güzel olmuş.Birde ben kasım icmali(2) tablosuna (264 tane olan) değerleri kopyala yapıştır yapıyorum formdaki no kısmı 265 den başlayarak artıyor bunu tekrar 1 den başlayacak şekilde nasıl yapabilirim.Teşekkür ederim.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 dili Türkçe
Evet tabloda No yu otomatik sayı olarak birincil anahtar atadığın için şimdi verileri buraya yapıştırınca 1 den başlamayıp kaldığı yerden devam ediyor bunun 1 den başlamasını nasıl sağlarım.Birde teşvik tutarı ve inek sayısınıda alt toplam olarak almam lazım teşekkür ederim.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 dili Türkçe
Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.Verdiğiniz bilgiler için de çok teşekkür ederim.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 dili Türkçe
Yukarıda bahsettiğim konuda yardımlarını bekliyorum ustalarımın.Uğraştım fakat çözemiyorum.Teşşekür ederim.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 dili Türkçe
Verileri üst yazıya nasıl alırım

Merhaba arkadaşlar.Sizlerinde yardımıyla yapmaya çalıştığım işi bu şekle getirdim.Fakat üst yazıda o ay hangi firma, kaç kişiye, kaç litre süt, kaç inekten aktarma işini yapamadım.Tek tek firmaların icmallerini çıkardım oradanda Genel Yazıya bağlantı yaptım fakat tek tek firmaları açmayınca hata veriyor bağlantı görmüyor.Bu üst yazı işini nasıl halledebilirim.Bir de farklı bir üst yazıda üçer aylık raporlar da almam lazım.
Yardımlarınızı bekliyorum.Çok Teşekkür ederim.