SÜzme İŞlemİ İle Bİrlİkte İkİ Tarİh Arasi Rapor

Excel Vers. ve Dili
2007-Türkçe
SÜzme İŞlemİ İle Bİrlİkte İkİ Tarİh Arasi kayıt bulma

Merhaba,
Arkadaşlar ekte örneğini gönderdim. Formların altında kayıtbul veritabanında üstteki isimlerine tıkladığımda o isimlere ait kayılar alt tarafta bulunan listeboxa sıralanıyor. Fakat oraya sıralanan hareketlerden ben sadece 2 tarih arasında olanları almak istiyorumyani 13/11/2006-01/12/2006 gibi. Daha önce Modalı arkadaşım iki tarih arası rapor almayı yaptı ama ben epey uğraştım sadece tıkladığım isme ait iki tarih arası rapor aldıramadım. Bunu nasıl yapabilirim?

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın murat_06,

Tekrar yazmıştım sanırım siz kavram karmaşası yaşıyorsunuz. Rapor dediğiniz zaman rapor açılması gerekir. Siz form üstünde kayıt arıyorsunuz. İş de karıştı. Tam olarak ne yapmak istediğinizi yazarsanız yardımcı olmaya çalışayım.

iyi çalışmalar:)

Excel Vers. ve Dili
2007-Türkçe
Sn.Modalı,

Afedersiniz Sn Modalı, ben form üzerinde kayıtları arattırıp sonuç olarak elde ettiğim verileri rapor olarak düşündüğüm için orada öyle yazmıştım ama yanlış bir telafuz oldu.
Benim tam olarak istediğim kayıt bul formu üzerinde belirli kriterlere dayaranarak ilgili verilere ulaşmak. Sn Modalı kayıtbul formu üzerinde ki iki tarih arası veri bulma kriterlerini sizin yazdığınz kodlarla çözmüştük ama ben birde formun üst kısmında ki listebox içindeki isimlerden birine tıkladığımda o ismi alttaki bütün verileri sıralayan listebox içinde sıralasın ama verdiğim tarih kriterleri çerçevesinde yapmasını istiyorum. Bu kayıt bul formu çok kriterli bir arama formu olacak. Yani burada form üzerindeki x mağazada ki x kasiyerin x/x/xx tarihindeki eksiği veya fazlası gibi. Veya x mağazanın x kasasının x/x/xx tarihindeki eksiği veya fazlası gibi.Umarım anlatabilmişimdir.
(Ve Bu formda ki tüm arkadaşlarımın yeni yılı ve bayramı kutlu olsun)