tablo-Sorgudan xml çıktısı hakkında

Arkadaşlar,ekte örneğini gönderdiğim vt'de sorgudan makro yoluyla xml çıktısı alıyoruz. Ancak çıktı makrosunu çalıştırdığımızda 3 adımdan oluşan diyalog kutularını cevapladıktan sonra mümkün oluyor, bunu kodla diyalog kutuları açılmadan yapabilirmiyiz? Diyalog kutularında varsayılan seçimlerimizi adım_1,adım_2,adım_3 olarak adlandırdım ve bu seçenekleri kullanarak çıktı almamız gerekiyor.

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın shener,

xml veri vermek metodu Accesse yeni eklendiğinden Microsoft oficce programcıları output metoduna dokunmdan ExportXML metodunu eklediler. Onun için otomatik olarak xml verebilmek için bahsedilen metodu kullanmak gerekir. Onun için düğümeniz altındaki kodları şu şekilde değiştirmeniz gerekir:

Kod:
Private Sub Komut12_Click()
On Error GoTo Err_Komut12_Click
   Call xmlVeriÇıkar
Exit_Komut12_Click:
    Exit Sub
Err_Komut12_Click:
    MsgBox Err.Description
    Resume Exit_Komut12_Click

End Sub
Sub xmlVeriÇıkar()
    Application.ExportXML _
    ObjectType:=acExportQuery, _
    DataSource:="Ürünler", _
    DataTarget:="c:\ürünler.xml", _
    SchemaTarget:=""
End Sub
İyi çalışmalar:)

Son düzenleme:
Teşekkür

Sayın modalı çok teşekkürler, kodu veritabanına uyguladım. İstediğim anlamda oldu, sorun yok.
Sanırım burada SchemaTarget:="" şablon dosyasının parametresinin False değerini gösteriyor.Dikkatimi çekti Forumda xml dosyaları ile pek bir soru ve sorun gelmemiş. Şablon dosyaları ile ilgili daha epeyce araştırma yapmam gerekecek ancak ilk etapta birinci sorunu aşmış oldum,
Çalışmalarınızda başalılar tekrar teşekkürler,