tablo yardımı

arkadaslar benım bır tablo olusturmam gerekıyor
her ay duzenlenmesı gereken bır tablo
kıracılarla ılgılı; kıracılara kestıgımız faturaları takıp etmemız gerekıyor
ama guzel bır format olusturamadım yardımcı olursanız sevınırım
tesekkurler

Excel Vers. ve Dili
2010 Türkçe
tablonun içeriğinde nelerin olmasını istiyorsunuz,biraz daha örneklerle açıklarsanız yardımcı olabileceğimi sanıyorum.kolay gelsin

pardon

ıstedıgım sey gonderdıgım tablonun guzel bır formatta olmasını ıstıyorum bırde bu tabloyu olusturdugum zaman her kıracıya bır carı olustursam ve bu olusturdugum tablodan toplamlar kısmından alıp carıye goturmesını ıstıyorum ama henuz bır carı ornegı olusturamadım
zaten carı ornegıde olstursamda her ay hazırladıgım tabloyu bu carılere otamatık yansıtmayı bılmıyorum
yardımlarınız ıcın sımdıden tesekkurler

Excel Vers. ve Dili
2010 Türkçe
cari örneği derken ne demek istediğinizi tam olarak anlayamadım.ancak bi başlangıç olması açısından aylık kiracıların toplamlarını bir sayfada nasıl toplayabileceğimizi gösteren bir dosya ekledim.biraz daha açıklarsanız yardımcı olmaya çalışırım.

tablo

tesekkur ederım
her kıracıya ayrı bır sheet olusturup bu kıracı tabolusunu olusturdugum zaman dırek olarak carısıne ıslemesıde ıstıyorum
yanı her kıracı ıcın bır carı olusturmak ıstıyorum ve alacagımızı falan burda takıp etmek ıstıyorum
umarım ne demek ıstedıgımı anlatabılmısımdır

Dolgu rengi olan yerlerde Formüller var. KOntrol edersin. BAşka İsteklerin ve Değişimler olursa aşağıdaki mail'e gönder.

erhnmetin@hotmail.com