Tablolar düzgün çıkmıyor!

Excel Vers. ve Dili
Excell 2003
Selam arkadaşlar,

Yanlışlıkla birşey yaptım ama ne yaptığımı bilmiyorum. Sorun yaptığım tablolar duzgun çıkmıyor. Yani Print prewiev yapıyorum gayet düzgün, sorun yokmuş gibi gorunuyor. Yazdırdıktan sonra baktığım zaman çizgilerin yazıların içinden geçtiğini görüyorum. Ama benim excell tablosunda yine sorun yokmuş gibi.

Bunu nasıl düzeltebilirim.

Excel Vers. ve Dili
Excell 2003
Bunun nasıl olduğunu kimse bilmiyormu yoksa kendimimi anlatamadım??

Necdet

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 Türkçe
Sayın shenko, dosyanızın bir bölümünü buraya ekleseniz, bakalım bizde de oluyor mu?

Excel Vers. ve Dili
Excell 2003
İlginiz için çok ama çok tşk ederim Sayın Necdet Yesertener. Bu sadece bi dosyaya özel değil bütün excell dosyalarımda aynı sorun var. Ben yine bir ane dosya ekledim. Yardım ederseniz çok sevinirim. Tekrar tekrar teşekkurler!

Excel Vers. ve Dili
Excell 2003
Arkadaşlar şimdi başka birisinin bilgisayarından aynı dosyayı yazdırmayı denedim ve duzgun yazdırdı. Problem benim bilgisayarımda. Bi fikri olan varsa cevaplarınızı bekliyorum.

Necdet

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 Türkçe
İlk aklıma gelen bence yazıcıları silin ve yeniden tanımlayın, tam emin değilim ama yinede

mehmett

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 Türkçe
Bence de sizin sorununuz yazıcı sorunu gibi...

Excel Vers. ve Dili
Excell 2003
Evet sorunum buyuk bir ihtimalle yazıcı sorunu. Çünkü şimdi başka bi yazıcıdan çıktı aldım ve duzgun yazdırdı.Her nekadar sorunumu çözmüş değilsem bile hepinize ilgi ve alakanız için teşekkür ederim.