tablolar ve formlarla ilgili

Excel Vers. ve Dili
access
oluşturduğum ilkokul veri tabanında öğrenciler tablosunda ilçe sütünunu İLÇELER tablosundan seçmek ve seçtikten sonra sütun içerisinde ilçe adının ve şöför isminin aynı anda sütün içerisinde görmek istiyorum.Burada nasıl yapabilirim?Bu yapıda bu olmaz ise hangi yapıda nasıl yapabilirim nasıl yapılacağını gösterireniz teşekkürler
Buna benzer bir soru daha sormuştum ama tam cevabını alamadım onun için yeni başlık açtım kusura bakmayın

Excel Vers. ve Dili
access
buna benzer birşey istiyorum ama benim istediğim tam olarak öğrenciler tablosunu öğrenci bilgileri yazıyorya aynı başlıklarla form haline sokmak ve orada ilçe kısmında seçim yaparken ilçe adı ve şöför adının aynı yazması yani ilçe kısmında bucayı seçtiğimde yanında sinan da yazacak soyada ve tel numarasına gerek yok ( bu form anaokulu öğrenci takip bilgileri ışığında oluşacak sanırım bunu bilmen ne yapmak istediğim konusunda sana bir fikir verir) daha da geliştirecem tabi bunuda ilk etap aklımdaki sorunları çözmem gerek. bunu nasıl yapabileceğimide bilmiyorum yardım edebilirsen seninirim tabi başka arkadaşlardan da fikirlerini bekliyoruM
Not:Bunu nasıl yaptığını nerede ne kullanıldığınıda yazıp anlatabilirsen sevinirim..