Tarih aralığını açılan takvim ile belirleme

Excel Vers. ve Dili
2003
Merhaba arkadaşlar,
Forumda çok araştırdım ama bulamadım. Yarattığım sorguda ilk tarih ve son tarihe göre rapor alıyorum. Bu tarihleri elle giriyorum.
Benim derdim:) bu tarihleri takvim halinde sorması, bende o takvimden seçmem. Bazı internet sayfalarında bulunan tarih seçme takvimleri gibi.
Acaba böyle bir uygulama varmı. Var ise beni yönlendimeniz yeterli olacak.
Teşekkür ederim...

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın euskent,

Sanırım forumu takip etmiyorsunuz. Sadece son dört beş günde en az üç başlık bu konuyla ilgiliydi.

Excel Vers. ve Dili
2003
istediğim uygulama maalesef yok

Sayın modalı takvim uygulamasını kendi uygulamama uyarladım. Sorunum orda diil. Tabiki takip ediyorum.
Ben bir sorgu oluşturdum ve kriterine ilk tarih ve son tarihi yazdım. Raporlamada bana ilk tarihi ve son tarihi soruyor, ben de elle tarih giriyorum. Sadece benim istediğim sorguyu takvime nasıl bağlanabilirim. Kriter bölümündenmi bağlanır?
Uygulama bana ilk tarihi gir dediği zaman takvime ulaşamamı sağlamalı. Böyle bir uygulama bulamadım forumda! Acaba benmi yanlış arıyorum!
Bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Excel Vers. ve Dili
2003
Ya amacım sizleri garip garip sorularla uğraitırmak değil. Sadece bahsettiğim şekilde bir şey yapabilirmiyiz, ve bunu nerden yapabiliriz. Sorgudaki kriterle halledebilirmiyiz?
Sorum anlaşılmadı ise takrardan şöyle söyleyim; yaratmış olduğum sorgudaki kriter bölmesine ( Between [İlk tarihi gir] And [Son tarihi gir] ) yazdım. Sorguyu başlattığımda "İlk tarihi gir" diye uyarı veriyor bende elle giriyorum. Daha sonra "son tarihi gir" diyor onuda giriyorum. Bu uyarıları direk takvim olarak verdirtebilirmiyiz. Uygulamama takvimi ekledim, sadece buraya çekmem gerek ama nasıl!!!
Sadece bir yol. Tıkandım çünkü. Yol olursa üzerine uğraşabilirim...

Excel Vers. ve Dili
2003
arkadaşım sana bir örnek gönderiyorum direk programına kopyaladınmı çalışır modüllerde var onlarıda almayı unutma .iyi çalışmalar

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
2003
Çok teşekkürrr

Sayın kemaluz,

Çok teşekkür ederim. Çok işime yaradı.
İyi çalışmalar :D