Tarih olarak hesap tutma??

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 Türkçe
selam arkadaşlar ekte gönderdiğim .xls hakkında bana yardımcı olabilirmisiniz sorunum şu: kasa takip raporu hazırlıyorum fakat içinde çıkamadım bi durum var mesela günlerden pazartesi alınan verilen kalanı girdimn neyse bunu bulunduğum hafta içerisinde topladı önümüzdeki haftaya geldiğimizde bu sefer toplamayı geçen hafta içerisine topladı bunu nasıl yapabilirim bana yardımı olurmusunuz mesela 24.05.2007 tarihli şu şu alındı bunu o hafta içerisiine toplayabilirmiyim mesela 22.07.2007 dediğimde bunu o tarih içerisine kopyalasın bi nevi yatay dikey mevzusu içinden çıkmadım sadece o kaldı yardımı olursanız sevinirim... şimdidden tşkler...

Excel Vers. ve Dili
MS Office Standart 2016 Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
19-03-2024
Sorun nedir?

Sorununuz pek anlaşılmadı. Daha net ifade edebilmeniz mümkün mü acaba?

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 Türkçe
excel belgesini açtın sanırım içerisinde aylık, haftalık, birde günlük var pazartesi salı falan mesela pazartesi alınan verilen kalan ücreti girdim bunu haftalıka aktardı bu haftayı bu şekilde girdim diyelim önümüzdeki hafta ben yine aynı şekilde pazartesiye gelcem altından devam etcem haliyle bu sefer yine aynı hafta üzerinden devam ediyor ben bunu nasıl halletcem onu bulamadım eğerki yapamassam değişik bir yöntem düşünüyorum nasıl derseniz her hafta pazartesi gününe günlük 10 iş limiti yapcam hücre ekleyip toplama yapcam eğer bana yardımcı olamassan bu şekilde yapcam tşkler biraz karışık oldu yine anlamadıysan msnden görüşelim sir_paradox666@hotmail.com tşkler