taşımacılık için access yardım

Excel Vers. ve Dili
2003 tr
arkadaşlar acceste daha yeniyim ve yardım menüleriyle bişeyler yapmaya çalıştım sitedende bir iki iyi örnekten esinlenmeye çalıştım ama baktımki nasıl yapıldığının mantığını kuramamışım dosyamı göndersem üstatlar bana neyin yanlış yada eksik olduğunu söylermi yada benim ayarımda örnek sunarlarsa sevinirim.saygılar...

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
size yardım edecegim ama

size yardım edecegim ama tam olarak kullanım amacınızı anlayamadım ne işlemler yapamak istiyorsunuz sektörünüz nedir araç bilgileri bakım gidiş gelişleri yapılan tamirler araç siğorta bilgileri kullanıcılar ne kadar mazot tüketmiş ne zaman ne götürüp getirmiş yani şirketin araclarının tüm istatistik bilgilerini tutabilirsiniz böyle bir program yapmıştım sizinle paylaşabilirim eger benimle irtibat kurarsanız email adresim ekrem1957@hotmail.com kolay gelsin

Excel Vers. ve Dili
2003 tr
sevgili simendifer
firma bir servis, vip taşımacılığı falan yapıyor.günlük yapılan işlerin, harcanan mazotun kimin hangi firmadan kimleri taşıdığı gibi kayıtları tutup ay sonunda da ücretlerini bu değerlere göre ödeyecek.kabaca olay budur.ilginiz ve bilgilerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim.