Tc Kimlik Arama (gelişmiş özellikler ve liste desteği)

Excel Vers. ve Dili
Office 2016 EN 64 Bit
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
25/05/2022
Bu programda TC kimlik ile ilgili tüm alanlarda isimlistesi ve artan sayılar kullanarak eksik bilgisi olan kişilerin TC kimlik numaralarını bulabilirsiniz.

Program Basit kullanım ve gelişmiş kullanım olarak iki modda çalışabilmektedir.

Bu programla toplu halde tckimlik numaralarının kimlere ait olduğunu öğrenebilirsiniz. İyi bir bağlantı ve gerekli zaman ile sadece Adı,Soyadı,İli,İlçesi biligileri olan birinin tckimlik numarasını da öğrenebilirisniz.

Programın download linki

http://www.pckurulum.com/prog/yazilim/delphi/asri/tckimlikarama.zip

Ekran görüntüleri

sscey

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 365 Türkçe
05-12-2024
Güzel çalışma, teşekkürler...

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 TR
sayın asri;

paylaşımınız için teşekkürler.. ancak dosyayı açamıyorum.. tanınmayan uygulama diyor .rar dosyası olmasına rağmen.. kapasitesi çok büyük değilse mesajınıza eklemeniz mümkünmü? yada maille gönderirmisiniz?

Excel Vers. ve Dili
Access 2002
sayin asri ,öncelikle teşekkür ederim çalışmanıza umarım güzel birşeydir çokta merak ettim ama ulaşamadım yani kırık link

ayhankara38@hotmail.com
karaayhan38@gmail.com

bana gönderirseniz sevinirim

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 TR
sayin asri ,öncelikle teşekkür ederim çalışmanıza umarım güzel birşeydir çokta merak ettim ama ulaşamadım yani kırık link

ayhankara38@hotmail.com
karaayhan38@gmail.com

bana gönderirseniz sevinirim
sayın karaayhan;

bende aynı sorunu yaşamıştım.. :D link üzerinde sağ tıklayıp "farklı kaydet" yada "hedefi farklı kaydet" şeklinde tıklayarak dener misiniz? ben o şekilde indirmeyi başardım..

Excel Vers. ve Dili
Office 2016 EN 64 Bit
25/05/2022
Arkadaşlar nedendir bilmiyorum, yazılan mesajlar mailime gelmiyor.
Ancak görebildim. Sitemi güncelledim bu yüzden linkler değişti. 6 Gb lık bilgiyi atmak 4 günümü aldı :) Artık yayındayım.

Bu programda TC kimlik ile ilgili tüm alanlarda isimlistesi ve artan sayılar kullanarak eksik bilgisi olan kişilerin TC kimlik numaralarını bulabilirsiniz.

Program Basit kullanım ve gelişmiş kullanım olarak iki modda çalışabilmektedir.

Bu programla toplu halde tckimlik numaralarının kimlere ait olduğunu öğrenebilirsiniz. İyi bir bağlantı ve gerekli zaman ile sadece Adı,Soyadı,İli,İlçesi biligileri olan birinin tckimlik numarasını da öğrenebilirisniz.Aile listesi oluşturma da eklendi.

Programın download linki

http://www.pckurulum.com/index.php?option=com_remository&Itemid=3&func=fileinfo&id=460

Ekran görüntüleri

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 TR
sn. asri;

paylaşımınız için teşekkürler.. elleriniz dert görmesin.. elinize, emeğinize sağlık...

Excel Vers. ve Dili
Office 2016 EN 64 Bit
25/05/2022
Nüfus idaresi tckimlik web servislerini kapattığından dolayı.
Tckimlik arama programı tarafımdan yayından kaldırılmıştır.

iyi çalışmalar.

Excel Vers. ve Dili
ne
SELAM ARKADASIM BEN BU PROGRAMI INDIRMEYE CALISIYORUM AMA BI TURLU INDIREMEDIM LINKIN KIRIK SEN BANA BU PROGRAMI MAIL ADRESIME YOLARSAN SEVINIRIM YADA TEKRAR YAYINLARSAN IYI OLUR SANA MAIL ADRESIMI YOLUYORUM DURUMLA ILGILI HABERDAR EDERSEN SEVINIRIM YARDIMLARIN ICIN SAOL...
deniz_ci_m@hotmail.com
iyi günler...

Excel Vers. ve Dili
ne
dostum tc kimlik sorgulama bi ara yayindan kaldirilmisti doğrudur ama su anda eskisi gibi faaliyette eger tekrar bu programi yollarsan sevinirim iyi günler

Excel Vers. ve Dili
Office 2016 EN 64 Bit
25/05/2022
dostum tc kimlik sorgulama bi ara yayindan kaldirilmisti doğrudur ama su anda eskisi gibi faaliyette eger tekrar bu programi yollarsan sevinirim iyi günler
Aşağıdaki linkten yeni sürüm programı indirebilirsiniz.
TCKA 1.0 da gelişmiş özellikler bulunmamaktadır.

http://www.pckurulum.com/index.php?option=com_remository&Itemid=3&func=fileinfo&id=472

TCKA 2.0 da ise Aile listesi oluşturma ve liste halindeki tckimlik nolarını sorgulama özelliği mevcuttur.Ancak son anda karşılaşılan bir sorun nedeniyle baba adı ve ciltno ile sorgulama çalışmamaktadır.

http://www.pckurulum.com/index.php?option=com_remository&Itemid=3&func=fileinfo&id=467