Tebrikler (Bu da bir görüştür değil mi?)

Excel Vers. ve Dili
Office 2010
Hergün onlarca mesaja cevap yetiştiren ve sorunların çözümüne katkıda bulunan forum yöneticilerine ve uzmanlarımıza binlerce kere teşekkürler. Yazdıkları bazen tek ve bazen onlarca satır kodlarla hayatımızı kolaylaştıran bu insanları can-ı gönülden kutluyorum. :bravo:

Vallahi içimden geldi, ben de kalbimdeki hisleri paylaşayım dedim.:oops:

Necdet

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 Türkçe
Sayın harziyan,

Bende size teşekkür ederim. Umarım soruları yanıtlanan ama geri dönüş yapmayan arkadaşlarımız bu mesajları okurlar.

Excel Vers. ve Dili
excel2003
önceden de yazmıştım ama tekrar yazayım.:))üstüme aldım çünkü.tekrar tekrar bu forumda ihtiyaçlarımıza ellerinden geldiğince yardım etmeye çalışan değerli uzman arkadaşların sabır ve hoşgörüleri için ALLAH hepsinden razı olsun...

Excel Vers. ve Dili
2003 Türkçe
Bende aynı düşüncelere sahibim. Emeği geçen başta sayın yöneticilerimize ve bizlere her konuda yardımcı olan değerli uzman arkadaşlarımıza da sonsuz teşekkürler.

parametre

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
ofis 2010 turkce
Yapılan çalısmalara tesekkur etmek ,takdir edilmek o , soruyu cozen arkadasın hakkıdır bunu ifade eden kişininde bence erdem gosterip nezaketini ifade etmeli enazından tesekkuru çok gormemelidir.

skat

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
2019
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
13-11-2024
Bende çok teşekkür ederim sayın yöneticilerimize.
Allah razı olsun

Excel Vers. ve Dili
excel 2007 tr
Teşekkürler...
En çok hit alan konu olana kadar,yazalım..
Hocalarımıza en güzel hediyelerden biriside budur.

Excel Vers. ve Dili
Excel-2007 Türkçe
İyi geceler arkadaşlar,
Harziyan arkadaşın duygu ve düşüncelerine katılmamak mümkün değil.Bende forum yöneticilerine,uzmanlarımıza ve forumda birbirlerine yardımcı olmaya çalışan tüm üyelere teşekkür eder herşeyin gönüllerince olmasını dilerim.
Hoşçakalınız sağlıcakla kalınız...

Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office Professional Edition 2003
excel.web.tr sayesinde kendimi bu konuda çok geliştirdim ve iş hayatında bunun avantajlarını fazlasıyla gördüm.eminim uzmanlarımızdan öğreneceğimiz daha çok şey var.yardımlarını esirgemeyip bizlerle engin bilgilerini paylaşan herkeze çok teşekkürler..