TextBox larda toplam almak

:? arkadaşlar benim sorunuma çözüm bulmaya çalışaırsanız çok mutlu edeceksiniz inanın şimdiden teşekkürler.
TextBox1'den başlayarak TextBox10'na kadar olan yerlere yazdığım rakamları TextBox11'de toplamak istiyorum. ve formdaki kaydet butonuna bastığımda sayfa 2 ye aktarmasını istiyorum bu her formu doldurduğumda sayfa 2 de sıralayarak kaydetmesi şartıyla ve görünen butonların işlevlerini yerine getirmesi gereken förmüller dede yardımınızı bekliyorum.
formu ekte gönderiyorum üzerinde çalışarsanız memnun olrum. not: zip programım yok lütfen xls olarak

Toplam

Umarım işini görür.

Bundan sonra da başlık açarken sitenin içeriğine iyice bir göz atmanı tavsiye ederim. Çünkü bu konu ile ilgili birçok başlık vardır.

Tabi bir de en kısa zaman da bir winrar kurman gerekecektir. Dosyalarımızı sıkıştırıp gönderiyoruz.

Þimdilik aciliyeti sebebi ile dosyayı sıkıştırmadan gönderdim.

Kolay gelsin iyi çalışmalar :hey:

ÇOOOOOK TEÞEKKÜRLER<<<<< BİLGİ İÇİN: RESMİ KURUMDA OLDUÐUMUZ İÇİN BİLGİSAYARIN C SÜRÜCÜSÜ KAPALI (KISITLAMA VAR) HARİCİ PROGRAMLAR YÜKLEYEMİYORUZ. quinen,

İşine yaradığına sevindim. Durumun gereği yapacak birşey yokmuş tabi.

Sadece kuralları hatırlattım umarım yanlış anlamamışsındır.

Tekrar kolay gelsin. İyi çalışmalar. :hey:

Yok karismadi.

Foruma karsi tutumunuzu görünce icimden geldi.

Ilerde "bugün nasilsiniz" diyebilmek icin gerekli bir sablon bence.

Haluk

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
64 Bit 2010 - İngilizce
+
Google Sheets
+
JScript
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
ALPEN' Alıntı:
Foruma karsi tutumunuzu görünce icimden geldi.

Ilerde "bugün nasilsiniz" diyebilmek icin gerekli bir sablon bence.
ehehee.... guzeldi :)

Teşekkürler.

Böylesine güzel bir forumda herkes mümkün olduğu kadar kurallara uymaya ve bildiği herşeyi çok açık bir şekilde paylaşmaya çalışıyor.

Bende elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum. Boş zamanlarımda forumdaki yazıları okuyup bilgi dağarcığımı geliştiriyor ve teşekkür amacı ile bildiklerimi sizlerle paylaşıyorum.

Bu siteyi kuranlara ve bilgilerini paylaşan aradaşlara tekrar tekrar teşekkür ediyorum.

Umarım uzun yıllar bu forumda bilgiler paylaşılır, sorunlar çözülür bizlerde bunun bir parçası olup, geriye kalıcı bir iz bırakırız.

Herkese kolay gelsin. :hey:

Haluk

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
64 Bit 2010 - İngilizce
+
Google Sheets
+
JScript
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
:icelim: