titreyen office 2003

Arkadaşlar XP Türkçe versiyonunda yaptığım programda, üzerinde epeyce nesne bulunan, çerçeve, alt form alanları ve ve birçok nesnenin tıklama özelliğine kod yazdığım veritabanım xp'de sorun çıkarmazken Office 2003 Türkçe kurup denedim.Fare ile daha formun üzerinde gezinirken formdaki nesnelerin hemen hemen tamamında kımıldamalar,pırlamalar oluştuğunu gördüm. 2003'ün eklentisini yükledim birşey farketmedi,etiketlerin üzerinden geçerken bile bariz bir rahatsızlık veriyor, bu ve buna benzer konularda sorun yaşayan arkadaşlar olduysa düşünce ve çözüm önerilerini alabilir miyim?

Arkadaşım keşke gönderebilsem ama mümkün değil, yarısı kesilmiyor, tamamını göndersen boyutu fazla sadece yüzeysel olarak başına gelen arkadaş var mıdır diye sormuştum, ama tüm nesneleri tek tek inceledim hata yok, nesneleri kaldırıp 2003'de yapmaya başladım başta sorun yok gibi görünüyor ama sonrası mechul. Olsa bile bu kez alt sürümlerde hata verecektir diye düşünüyorum. Sizin düşüncelerinizi bilmiyorum ama bence 2003 biraz sakat gibi.Zaten ara versiyonlarda (iki versiyon arasındaki fark 3 yıldan fazla olmalı) bu tür hatalar oluyor, başta belli olmuyor ama yüklenince ortaya çıkıyor.

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın shener,

Böyle birşey duymadım ama Microsoft da herşey mümkün.

En son güncellemeleri bir yüklemeyi denerseniz nasıl olur?

İyi çalışmalar :D

Aynı problemi ben de yaşıyorum ama dikkat ettiğim kadarıyla fonda resim olması ya da form timer'ının kullanılması durumlarında oldukça fazla ve belirgin bi şekilde oluyor. Benim işlemcim Pentium III belki işlemci hızıyla ilgili olabilir düşünüyorum...

Aynı problemi ben de yaşıyorum, bu konuya eğilen olursa sevinirim