TRAFİK CEZALARI VERİ GİRİŞİ

Excel Vers. ve Dili
Excel-2003
TRAFÝK CEZALARI VERÝ GÝRÝÞÝ

ARKADAÞLAR AÞAÐIDA YAPTIÐIM PROÐRAM TRAFİK CEZALARI VERİ GİRİÃžİ PROÐRAMI OLACAK
1-CEZA BİLGİLERİ KISMINDA TOPLAM CEZA TUTARI KISMINA HER YAZILAN CEZA HEMEN YANINDA DEVAMLI TOPLAYARAK DEVAM ETMESİNİ İSTİYOM
2-DOÐUM YERİ KISMINA İLLERDEN İL SEÇME BUTONU EKLENSİN EKLEYEMEDİM İL SEÇİNCE İLÇELERDE SEÇİLSİN
3-İLİ KISMIDA İLLERDEN SEÇMELİ OLACAK YAPAMADIM
4-İL SEÇİNCE İLÇE KISMI AÇILACAK ORDAN İLÇE SEÇELİM
5-VERİL DİÃİ İL İLÇE KISMINDA İL VE İLÇE SEÇME BUTONU OLSUN

BU KONULARDA YARDIMCI OLUP DÜZELTİP YOLLARSANIZ SEVİNİTİM

Excel Vers. ve Dili
Excel-2003
msn adresim

arkadaşlar genelde gece msn deyim msn den yardımcı olursanız sevinirim (oktaykilic@hotmail.com) msn adresim lütfen yardım edin

Excel Vers. ve Dili
Excel-2003
TEÞEKKÜRLER

YA ÇOK SAÐOL İSTEDİÐİM ÞEKİLDE OLMUÞ ALLAH RAZI OLSUN BU EHLİYET BİLGİLERİNDE VERİLDİÃİ İL İLÇE KISMINIDA İL SEÇMEK VE ORDANDA İLÇE SEÇMEK SURETİYLE SENİ,N YAPTIÐIN GİBİ YAPALIM AMA SEÇİNCE HEM İLİN PLAKASI HEMDE SEÇTİÐİMİZ İLÇENİN ADI YAZSIN İSTİYOM

Excel Vers. ve Dili
Excel-2003
1-ehliyet bilgileri kısmındaki verildiği il ilçe kısmınıda seçmeli yapalım ama seçince ilin kodunu ve ilçenin adını butonun içine yazsın
2-il seçmeleri yapmışsınız iyi güzel hoş da yanda birde il ekleme ilçe ekleme ve köy ekleme düğmeside yapabilirmisiniz
3-ceza bilgileri kısmındada maddeyi seçince para miktarını göstermesini istiyom otomatik olaral bunları dosyanın içinde cezalar kısmında mevcut ona göre nasıl yapılır mesela 13.madde seçilince 188 YTL yazmasını istiyom bu nasıl olacak.
4-Yazan memur bilgileri kısmında ise memurun sicilini seçince diğer bilgileri otomatik çıkmasını istiyom
Þimdiden yardımlarınız için sağol
Dosyalar ektedir
Msn Adresim (oktaykilic@hotmail.com)

slm

arkadaşım öncelikle bir şeyler üretmen lazım burda kendi adıma istediklerin için o kadar uğraşmam..ama sen bir şeyler yapsan ona eklenti yapabilirim umarım anlamıştırsındır.

Excel Vers. ve Dili
Excel-2003
ya yardım edecek arkadaş yokmu bana neden sesiz kaldınız bir hatamı işledim

Arkadaşım,

3 ve 4 ncü maddeleri yapmaya çalıştım.Diğerlerini yapma işi sana kaldı.Kolay gelsin.