TÜRKİYEM BAŞLIKLI MSJ IN SİLİNMESİ HAKKINDA

merhaba..bugün göndemiş olduğum TANRI TÜRKİYEMİ KORUSUN başlıklı mesaj bir moderatör arkadaşım tarafından silinmiştir..doğal olarak bana bu silinme ile ilgili bilgi vermişlerdir..kendisine tşkr ederim..ama..ben yinede içinde TÜRKİYEM geçen bu msjın her ne sebep olursa olsun silinmesini hoş karşılamadım..çünkü msjmın bazı arkadaşlarında duygularına tercuman olur diye düşünmüştüm...sonuçta yöneticiler sizsiniz..ama ben bir şeye dikkat etmek sitedim..bu site her ne kadar gerçekten güzel bir bilim sitesi olmasına karşın bazen bence böyle konularda da dikkat çekmek gerektiğini düşünüyorum..çünkü bu ülkenin sorunlarına duyarsız kalarak,nereye kadar gideceğimizi ben kestiremiyorum..ha burası bu tür bir platform değilse..HERKESTEN ÇOK ÖZÜR DİLERİM

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Sayın excelboy,
ha burası bu tür bir platform değilse..
Bu tespinizde çok haklısınız.

Forumumuzu takip eden arkadaşlar da bu forumun tarzına alıştılar.
Çok büyüdük, artık belli bir güç sayılırız diyerek, farklı konularda mesaj vermek veya verilecek mesajlara zemin olmak istemiyoruz.

Mesajınızın içeriği yerden göğe kadar haklı ancak bunu burada yayınlamak doğru değil.

Zaten forum sakinleride aynı şeyi düşünmüş olmalıkı, mesajınız silinmeden önce 2,5 saat gibi uzun bir süre yayında kalmasına rağmen hiç bir yanıt gelmemiştir.
Ben bu bilincin forumda oturmuş olmasında da çok mutluyum.

Biz Excel ağırlıklı çeşitli konularda soru cevap forumuyuz.

Bu şekilde de kalması için çaba sarf ediyoruz.

Zaten forumun başarı sırrının da bu olduğuna inanıyorum.

Saygılarımla