Üyelik Formu Yapımı Hak. Yardım

Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office 2010
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
19.01.2023
STANDAT FORM ŞEKLİ

İHTİYACIM OLAN FORM ŞEKLİ

Arkadaşlar değerli zamanınızı aldığım için özür dilerim.
Derneğimize ait bir gençlik kolları çalışması başlattık ve üye formlarıyla birlikte üye yapılacak kişilerden talepleri topladık.
Şimdide bu talepleri bilgisayar ortamına aktarmak istiyoruz. İnternetten dernek üye proğramları hakkında araştırmalar yaptım. Hepsi proğram karşılığında
haklı olarak ücret talep etmekteler. Ancak bizim gençlik kollarımız sosyal dayanışma amacı üzerine kurulmuş vaziyette.

Bende bu işi ACCESS te yapmaya karar verdim.

yukarıda orjinal Form örneği ile benim hazırladığım yani ihtiyacımız olan form örneği bulunmakta. standart form üzerindeki mevcut stunlardan daha fazla stuna ihtiyacım var.
Yapmak istediğim yeni form şeklinide aşağıda vermiş bulunmaktayım. ancak ACCESS kullanımı konusunda yeterli bilgiye sahip durumda değilim.
bu konuda bana yardımcı olursanız. size minnettar kalırım.

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın sumer2003,

Üyelik formu konusu değişik. Accessin sadece tabloları kullanılıyor webdeki üyelik formlarında. Bu forumu yaratabilmek için ise, php veya asp ile birlikte javascript gibi script dillerini ve SQL sorgulama dillerini kullanabilmeniz gerekiyor.

Forum sayfalarını oluşturmanız için, dreawever veya frontpage gibi web editörlerini ve photoshop gibi resim editörlerinden de yararlanmanız gerekir.

Yani accessdeki form düzenini sınırlı şekilde kullanabilirsiniz.

Yine de asp indir olarak aratın orada ücretsiz forum sitesi scriptleri bulabilirsiniz.

İyi çalışmalar

Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office 2010
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
19.01.2023
ilgilendiğin için teşekkür ederim.

söylediğiniz proğram dillerini bilmiyorum. anlaşılan bu iş beni aşıyor. :)

Excel Vers. ve Dili
2002 türkçe
Sn sumer2003;

Ya ben yanlış anladım ya da Sn modalı yanlış anladı.
Bu form sadece sizin kendi kişisel bilgisayarınızdan mı kullanılacak yoksa internet ortamında mı kullanılacak.
Eğer kişisel bilgisayarınızdan ise kolay ama internet ortamındansa o beni aşar.
Saygılar, İyi Çalışmalar.