vb excel ile ilişkilendirme....

Excel Vers. ve Dili
Office Xp - Türkçe
Merhaba,
Visual Basicte bir form üzerinde 3 ad txtbox var.bu textboxlara kullanıcı başlangıç tarihi,bitiş tarihi ve tutarı gibi bilgiler giriyor.Cmd button ile bunları excel sayfasında ilgili yerlere(a1,b1,c1) aktardıktan sonra excelde gerekli hesaplamalar yapılacak ve çıkan sonuçlar yine bir form üzerinde 6 adet textboxa aktarılacak.Textboxlar exceldeki (e3,e6,e,9 gibi) hücrelerdeki değerleri alacak.Fakat hesaplamanın yapıldığı Excel sayfasının görünür olmasını istemiyorum.Yani vb nin içine bu sayfayı yerleştirme gibi bişey yapılabilirmi?Ya da değişik alternatifler olabilirmi?
Yardım edecek üstadlarımıza teşekkür ederim.
İyi günler....

Excel Vers. ve Dili
Excel 2002 TR
yollabana, bu dediklerinizin hepsi problemsiz şekilde yapılır. Ancak bu dediklerinizi birisinin sıfır excel dosyasından başlayıp yapması oldukca uzun süresini alır. Bu sebeple dosya ekleme özelliği var forumumuzun. Siz en azından sayfayı, nereye ne yazılacak, nereden okunacak işaretleyip, kodlar olmasada userformu hazırlayıp koymalısınızki dosyanız üzerinden çalışabilelim.

Yok dosya göndermek istemiyorum siz örnek yapın diyorsanız bu durumda bende size forumun arama fonksiyonunu kullanın diyeceğim, çünkü hali hazırda pek çok örnek var aynı şeyi yapan.