VB giriş

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 türkçe
arkadaşlar ben accessle uğraşmaya çalışıyorum, ama bunun içinde vb biraz olsun anlamam gerektiğini fark ettim, burada sormak istediğim konu defalarca formda sorulduğunu bilerek tekrar yazıyorum, ancak hemen bana form sayfalarına bakmam gerektiğini ve kızmamanızı rica ediyorum. çünkü vb ile ilgili hiç bir şey bilmiyorum, bu konuda form sayfalarını incelediğimde, bir çok açıklamalar buldum ancak benim bu konuya nereden başlamam gerektiği, ilk önce hangi kaynağı edinmem gerektiği, anlaşılır bir dilde hangi kitabın ve materyalleri edinmem gerektiğini, bu konuda hangi cd (video) almam konusunda yardımcı olacak arkadaşa şimdiden teşekkür ederim.

Excel Vers. ve Dili
office 2003 prof.tr
Ekteki dökümanlar sanıyorum başlangıç için işinize yarayabilir. eğer siz de bu konuda farklı kaynaklar bulabilirseniz forumda paylaşımlarınızı bekleriz. (örneğin bu başlıkta olabilir)

Excel Vers. ve Dili
Access 2002
sayın abkbek mükemmel devamını bekleriz bende olsa feda olsun da kaynak nerde???

üstadları bu konuyu açmaya ve geliştirmeye davet ediyorum
kod anlatılmaz yazılır diyen varsada ona da mutlaka bir anlatan olmuştur diyorum :)

iyi çalışmalar ;)

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 türkçe
Sayın abkbek gönderdiğin dökümanlar için teşekkür ederim, bilgisayardan ayrı olduğum için inceleyemedim yardımların için teşekkür ederim.