VB ile ilgili

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003
Merhabalar,

Sayın yöneticilerimize bir önerim var. Excel Forum içerisinde VB ile ilgili forum bölümü açılabilir mi?

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003
Sonucu gördüm ve üzüldüm. Mesajlaşma içinde yanlış yönlere sapıldığını inanıyorum. Sonuçta Excel ve Acces'te programlama mantığı barındıran VB benzeri araçlar. Internet aleminde hem bu kadar güzel bir forum bulamadığım için hemde VB ile ilgili olan forumların bilgi paylaşma konusunda zayıf olduğunu düşündüğüm için söylüyorum. Burada programdan öte bilgi paylaşımı VB içinde olsaydı iyi olurdu kanısındaydım. Ama saygı duyuyor tekrar bir tartışma ortamı açmanın faydasız olduğu düşünüyorum. Karar çoktan verilmiş zaten.

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Hemen ümitsizliğe kapılmayın, zaman çok şeyi değiştirir, biz hiç zaman olmayacak diye düşünmüyoruz. Bir zaman gelir böyle bir başlıkta açılır hatta diğer programlama dillerinide içerir. Hatta yeni forumlar oluşturur bu konuları orada işleriz. Yeterki şu anki duygularımızı ve enerjimizi kaybetmeyelim.

Excel Vers. ve Dili
Office 2007 Türkçe
Hemen ümitsizliğe kapılmayın, zaman çok şeyi değiştirir, biz hiç zaman olmayacak diye düşünmüyoruz. Bir zaman gelir böyle bir başlıkta açılır hatta diğer programlama dillerinide içerir. Hatta yeni forumlar oluşturur bu konuları orada işleriz. Yeterki şu anki duygularımızı ve enerjimizi kaybetmeyelim.
Bende uzun zamandır bunu duymayı bekliyordum. Gerçekten bir ümitsizlik vardı içimde. En azından bunu düşünebileceğinizi bilmek bile güzel bir şey.
Teşekkür ederim.