VBA'da txt dosyası oluştururken dosya ismi problemi

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007 Türkçe
Selam arkadaşlar,
Excel vba'da bir txt dosyası oluştururken;

isim = Application.GetSaveAsFilename("", "Metin Dosyası,*.txt", 1, "Kaydet")

kodu ile dosya yeri ve ismini kullanıcının belirlemesini sağlayabiliyoruz.

Fakat benim bu işlemi Access 2007'de VBA ile yapmam gerekiyor. Access ise bunu desteklemiyor.

Access 2007 VBA'da dosya yeri ve ismini kullanıcının belirlemesini sağlayabilir miyim?
Teşekkürler, Saygılarımla...

Excel Vers. ve Dili
2003
sayın Winifred aşağıdaki kod ile tablonuzu istediğiniz yere txt uzantılı kayıt yapabilirsiniz.
DoCmd.OutputTo acOutputTable, "tablonuzun adı", "MS-DOSText(*.txt)", "c:\deneme.txt", False, "", 65001, acExportQualityPrint
bu kod ile txt dosyası boş oluşturabilirsiniz

Sub CreateAfile
Set fs = CreateObject("Scripting.FileSystemObject")
Set a = fs.CreateTextFile("c:\testfile.txt", True)
a.WriteLine("This is a test.")
a.Close
End Sub

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
Excel 2007 Türkçe
Sayın adnanyurdakul,
cevabınız için çok teşekkür ederim. Ama verdiğiniz kod ile belli bir yere kayıt yapılabiliyor. Excel VBA'da

isim = Application.GetSaveAsFilename("", "Metin Dosyası,*.txt", 1, "Kaydet")

kodu ile "Farklı kaydet" penceresi açılıyor ve kullanıcı hem kayıt edeceği yeri, hem de dosya ismini kendisi belirleyebiliyor. Ben access'te bunun yapılıp yapılamayacağını öğrenmek istiyorum. Ayrıca txt dosyasını bir sorgunun alanlarından ve belirli bir formatta oluşturuyorum.

Saygılarımla...

Excel Vers. ve Dili
2003
Söylediklerinizin tamamı accesste yapılır. Zaten verdiğim kodları tabik etseydiniz , mesela
"c:\deneme.txt" yazan yeri silip tekrar deneseydiniz farkları görür ve bu soruya gerek duymazdınız. İnceleyin takıldığınız yerde yardımcı olayım iyi çalışmalr