Veri Aktarımı

Excel Vers. ve Dili
2007
Türkçe
İlişikteki dosyanın ilk sayfasında dolar ve euro bilgileri vardır. Her akşam bu verileri yenileyeceğim. Ancak yeniledikten sonra bir önceki bilginin ilgili sayfada her gün alt alta depolanmasını istiyorum. Yardımcı olana minnettar kalacağım, saygılar teşekkürler.

Excel Vers. ve Dili
Excel Vers. ve Dili Ofis 2021 TR 32 Bit
Döviz...

Ataçtaki dosyayı deneyin

Excel Vers. ve Dili
2007
Türkçe
Çooook çok teşekkürler. Ancak balık verilmesi yerine sizlerin değerli vakitlerini çalmamak için, bunu bana adım adım nasıl yapıldığını anlatabilen olursa hem biz balık tutmasını öğrenmiş oluruz, hemde gerçekten minnettar kalırım. Umarım böyle bir yardımsever çıkar. Çünkü bu örnekte olduğu gibi bir çok satır ekleyeceğim. Nasıl buton eklendiğini, ona nasıl makro ilişiklendirildiğini az çok öğrendim. Anladığım kadarı ile bu makrolar elle yazılmıyorda, yaptığımız hareketler kaydedilerek oluşuyor. Gerçekten en azından bir tanesini (mesela dolar) nasıl yapıldığının anlatımına gerçekten ihtiyacım var Evet belki zor birşey istiyoum ama çok ihtiyacım var, şimdiden teşekkürler. Hee birde bunun gibi bir çok topic açılmış, sanırım herkesin sorununa bir çözüm oluşturur bu "bir sonraki sayfaya verelerin aktarılması" olayı.