Veri aktarma

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 türkçe
Merhaba arkdaşalar

Seçtiğim hücreleri Başka bir safadaki hazırladığım başa bir formata aktarsın istiyOrum bunu nasıl yapabiliriz.

Ekte dosya ekliyorum. Gerekli açıklamalare dosya içine yazdım

Excel Vers. ve Dili
XP - Türkçe
Merhaba

Bunun için seçtiğiniz alanı kopyalayıp liste sayfasına gelerek ilgili hücreyi seçerek (benim kullandığım excel ingilizce olduğu için ingilizce anlatacağım.
Eğer imza kısmına hangi dili ve hangi versiyonu kullandığınızı yazarsanız en azından bundan sonraki sorularınızda arkadaşlar size yardım ederken zorlanmayacakaklardır.) Menüden edit seçeneğini seçin açıkan pencerede Paste Value seçeneğini seçin daha sonraki aşama ise ekrana yeni bir pencere açılacak bu pence üç bolumden oluşuyur ustteki PASTE bolumunde Values(Değer) seçeneğini seçin daha ikinci bolumde ise Add(Ekle) seçeneğini seçin ve OK tuşuna basın.Bu işlemler sonucunda istediğiniz hücreler ilgili satırlara sadece değerler olarak kayıt edilecektir kayıt sırasında liste sayfasındaki formatlarda bir bozulma olmayacaktır.
Saygılar.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 türkçe
Sayın Türker

İlginize teşekkür ediyorum. Bende aynısını yapıyorum zaten . Benim istediğim Seçili hücreleri Borç durumu sayfasında iken Liste sayfasına kopyalamak. Bunu makro ile yapmak istiyorum.