Veri Çekme

Excel Vers. ve Dili
türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
21-02-2023
Merhaba,

Kargo sektöründe çalışıyorum çalışmış olduğum firmanın ofis personeliyim. Şirketimize ait kargoları takip ettiğimiz sitemiz var kullanıcı girişi yaptığımız. Fazla detaylı bilgi veremiyorum da, excel tablosunda takip etmiş olduğum kargonun barkod okutma saatleri mevcut, bende kargonun son okutulma saatini yazıyorum excel'e fakat istediğim şu, bir formül veya kod var mı benim direkt olarak o kargo ile ilgili bilgiyi girdiğim zaman son okutma saatini alabileceğim bir durum? Çünkü bana anlık son okutulmalar gerekiyor, sürekli kontrol edip bazı işlerden geri kalıyorum.

kulomer46

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office LTSC Professional Plus 2021 - Türkçe
08-06-2027
Merhaba

Gerçek bilgilerinizi içermeyen örnek dosya ekleyiniz.

Çözüm uzakta değil.

Selamlar...

Excel Vers. ve Dili
türkçe
21-02-2023
Merhaba

Gerçek bilgilerinizi içermeyen örnek dosya ekleyiniz.

Çözüm uzakta değil.

Selamlar...
Merhaba,

Öncelikle yanıtınız için teşekkür ederim. Benim işlemler aslında çok uzun, kargolara ait kodlar var. Gün içerisinde teslimleri sağlanan kodları ben oraya yazdığım zaman, son teslimleri düşebilecek bir şey yapabilir miyiz? bununla ilgili bir tablom yok sıradan kod, teslim saati diye gidiyorum.

vein03051976

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 365 Türkçe
05-04-2027
Merhaba

aşağıdaki bağlantya göre ekteki tabloyu yaptım kontrol edebilirmisiniz

Ekli dosyalar

akmlyx

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010
Dili: Türkçe
16-03-2025
Anlatımına göre ekteki listeyi yaptım. Sarı renkli hücreleri doldurman gerekiyor.

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
türkçe
21-02-2023
Anlatımına göre ekteki listeyi yaptım. Sarı renkli hücreleri doldurman gerekiyor.
Merhaba

aşağıdaki bağlantya göre ekteki tabloyu yaptım kontrol edebilirmisiniz

Yardım ve dönüşleriniz için teşekkür ederim, fakat demek istediğim benim çalışmış olduğum şirketin kendi alt yapısına ait sitesi var, oraya düşüyor okutulan barkotların son saatleri, oradan otomatik olarak çekmek istiyorum şirketin sitesinden veri çekmek istiyorum girişinde kullanıcı adı şifre de istiyor zor mu uzun mu çözemedim :/