Veri olmasa bile raporun gözükmesini sağlama ve veri olmayan yere - yazması

Rapor - Alt Rapolar Hakkında

arkadaşlar ilk önce 1 rapora 3 adet alt rapor ekledim. ana raporu açtığım zaman alt raporlardan bir veya birkaçında veri olmadığı zaman o rapor hiç gözükmüyor. veri yoksa yinede o raporun gözükmesini ve veri olmayan metin kutularının içlerine "-" işaretini nasıl koyarız.

ana raporun ismi müfettiş dir.
frmhepsi formunun altından teftiş tabındaki mahkemeyi seçip belgeyi aç dediğimde müfettiş raporu açılmaktadır.
yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleme:
arkadaşlar alt formlardan bir tanesini açtığımda veri yokken raporun çizgileri gözüküyor ama ana rapora eklediğimde rapor hiçz gözükmüyor. IIF, IsNull, IsEmpty gibi komutlar denedim, forumu araştırdım ama beceremedim. böyle bir şey olur mu onu da bilmiyorum

Son düzenleme:
peki arkadaşlar ana rapordaki (müfettiş) alt raporlar veri olmadığı için gözükmediği zaman yerine içi boş, şekil çizilmiş bir alt raporun veya bir kaç metin kutusunun gözükmesini sağlayabilir miyiz? yani veri varsa alt rapor veri yoksa istediğim metin kutuları görünür olsun.

arkadaşlar sorunu say işleviyle hallettim. soruya bakan ve yardım etmek isteyip de edemeyenlere teşekkürler. saygılar