veri tabanında resim

Excel Vers. ve Dili
türkçe 2003
arkadaşlar bi form yaptım müşterilerin bilgisini içeren ama her müşteri için adı geldiğinde değişen yani o kişiye ait resim uygulaması yapamadım yardım edermisiniz teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
2010
Yaptığın veritabanını at buraya bakalım

S.A

önce masa üstüne kur sonra çalıştır umarım işine yarar

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
türkçe 2003
bi soru daha

hocam ayıptır sorması kusura bakma ama ben excel dosyasının ne işie yaradığınıda anlayamadım umarım cahilliğimi mazur görürüsün bi açıklarsan öğrenmiş olurum

Excel Vers. ve Dili
excel 2016
sayın cino emre (resim ekleme)

arkadaşlar bi form yaptım müşterilerin bilgisini içeren ama her müşteri için adı geldiğinde değişen yani o kişiye ait resim uygulaması yapamadım yardım edermisiniz teşekkürler

arkadaşlar araştırsanız henüz 3. sayfada iki tane örnek eklemiştim. Eğer araştırmış olsaydınız hem öğrenerek yapardınız hemde gereksiz başlık açarak soru kirliliği yapmamış olurdunuz. Neyse ben sizin tablonuza uygun olarak hazırladığım çalışmayı ekliyorum. Umarım bundan sonra araştırarak bulamadığınızda yeni soru olarak sorarsınız çalışmalarınızda başarılar dilerim

Excel Vers. ve Dili
2003
sn düşünceli örneklerinizi tekrar formda paylaşırsanız ck seviniriz dosyayı indiriremiyorus link yenilenirse ck sevinicez kolay gelsin ..

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın kadirbnd11,

Lütfen kullandığınız Türkçe ye biraz daha özen gösterin.

Ekteki örneği bir çok kez ekledim, ancak şu anda ulaşılabilir olup olmadığını bilmiyorum.

İyi çalışmalar

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
2003
Sayın Modalı,

Yardımlarınız için teşekkürler aynı örneği bende yapmaya çalıştım fakat Sub getFileName() başlığı altında (msoFileDialogFilePicker) şu hatayı veriyor bn sizin çalışmanızdan sadece ImageFrame nesnesini bulamadığımdan kopyalamıştım acaba bu hataya sebep olabilir mi hayırlı akşamlar...

Excel Vers. ve Dili
2003
Accesste resim ekleme örneğini paylaştığınız için tekrar teşekkür ediyorum.Fakat paylaşmış olduğunuz örnekte resimlerin veri yolları kaydedildiği için diğer PC lerde resimler gözükmüyor. Benim amacım prjeme eklemiş olduğum bir resmin diğer PC lerdede gözükmesi yardım ederseniz cok ama cok sevinirim projem bununla birlikte bitecek cevabınızı beklemekteyim hayırlı günler...