verileri başka hücrelere aktarmak için macro

merhabalar 2 gündür sizleri yordum ama biz vb konusunda yeni olduğumuz için ancak sizin bizlere yaptığınız yardımlardan "kod ları yorumlayarak" bir şeyler öğrenmeye çalışıyoruz.. benim isteğim örnek.zip de başlangıcını yaptım kaydet i tıklayınca A2 B2 C2 deki verileri sırasıyla G2 H2 I2 tekrar tıklayınca G3 H3 I3 e aktarmasını istiyorum tabi her tıklamada aşağı doğru dolduracak teşekkürler

bir modul yarat ve icine asagidaki kodu yaz... sonrada bu makroyu butona aktar

Sub aktar()
Range("a2:c2").Copy Cells(Range("g65536").End(xlUp).Row + 1, 7)
End Sub

sayın iggydarsa
çok güzel çok teşekkur ederim ama yine küçük bir problem var
kod da copy kullanmadan yapamazmıyız çünkü kopyalayacağımız hücrede formül olunca "0" kopyalıyo oradaki toplamı yada formülün sonucunu alamıyorum..

sayın abazya
gönderdiğiniz dosyayı indirdim ama benim yolladığım gibi bir deyişiklik göremedim :(

Sub aktar()
Range("a2:c2").Copy
Cells(Range("g65536").End(xlUp).Row + 1, 7).PasteSpecial Paste:=xlPasteValues, Operation:=xlNone, SkipBlanks:=False, Transpose:=False
End Sub

deneyin

ya nediyim ne zaman imkansız bi şeyler istesem (imkansız=benim bakış açımdan) mutlaka 5 veya 10 dk içerisinde al bu senin işini görür diyosunuz çok teşekkur ederim (VB de çareler tükenmez) :D

Dusun artik, ben bu isin ustadi falan diilim, ustadlar kimbilir nasil cozumlerle cikardi karsina ;)

sayın iggydarsa ustası olmasanız, hastalığa teşhisi koyup hemen tedavi mümkün olurmuydu...

SN:tugay70
Senin konuna tam adapte olamadım şu anda başka bir şeylerle meşkulüm .Bir cevap yazmam gerekiyordu SN :iggydarsanın kodunu ekledim çekildim gitmek zorunda idim tekrar geldiğimde SN :iggydarsa olayı bitirmiş bende teşekkür ederim :hey: